• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
FARMY PV

czyli osadzone na gruncie duże elektrownie fotowoltaiczne, to jedno z najbardziej opłacalnych przedsięwzięć z zakresu odnawialnych źródeł energii

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

Farmy PV, czyli osadzone na gruncie duże elektrownie fotowoltaiczne, to jedno z najbardziej opłacalnych przedsięwzięć z zakresu odnawialnych źródeł energii. Analiza kosztu inwestycji w stosunku zarówno do czasu jak i stopy zwrotu wyraźnie wskazuje na jej rentowność. Prezentowane przez nas rozwiązanie przypadnie do gustu szczególnie wymagającym Odbiorcom – w szczególności Klientom Instytucjonalnym zainteresowanym produkcją oraz dystrybucją energii elektrycznej.

Najwyższa jakość farm PV oferowanych przez green max

Wysokojakościowe, zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie, farmy fotowoltaiczne cieszą się niesłabnącą popularnością w najbardziej rozwiniętych państwach świata. Zaprojektowana z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, instalacja o mocy od kilkudziesięciu kilowatów nawet do kilku megawatów, jest w stanie zagwarantować maksymalne, lokalne bezpieczeństwo energetyczne na wybranym terenie.

Szybka realizacja, gwarancja bezawaryjności!

Czas realizacji inwestycji, w porównaniu do rozwiązań bazujących na innych źródłach energii, jest stosunkowo krótki. Sam montaż instalacji poprzedzony jest wnikliwą analizą ekonomiczną przedsięwzięcia, oceną terenu oraz sporządzaniem projektu, uwzględniającego wszystkie potrzeby i preferencje Inwestora. GreenMax maksymalizuje uzysk energii poprzez dobór najwyższej klasy komponentów oraz dostosowanie projektu bezpośrednio do ukształtowania terenu.

Bezobsługowe i bezawaryjne farmy fotowoltaiczne są w pełni bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale również dla ludzi i zwierząt. Sama instalacja nie generuje hałasu, dzięki czemu nie jest obiektem ewentualnych spotkań wszelkiego rodzaju aktywistów. Duże elektrownie słoneczne mogą powstać na niemal każdej, nieosłoniętej powierzchni o odpowiedniej klasie gruntu, z dala od linii energetycznej.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej