Fotowoltaika
w Twoim domu

Instalacje fotowoltaiczne dla domu o zróżnicowanej mocy, które są dedykowane dla gospodarstw o różnych rozmiarach, a także różnym zapotrzebowaniu energetycznym. W zależności od mocy elektrowni słonecznej, różnią się ilością modułów fotowoltaicznych oraz mocą falownika.

obraz obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
Dlaczego warto posiadać instalację fotowoltaiczną?
Wydajny i ekologiczny sposób
na darmowy prąd Twojego domu.

Energia dla Ciebie

Fotowoltaika to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ekologicznej, niewyczerpanej i co istotne – darmowej energii. Panele fotowoltaiczne pozwalają produkować samodzielnie czystą energię ze światła słonecznego.

Instalacja fotowoltaiczna to uniwersalne rozwiązanie

Panele fotowoltaiczne zasilają energią gospodarstwa domowe i rolne, przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne. Taka instalacja działa bezawaryjnie, nie wymaga fachowej wiedzy do użytkowania, a zarządzanie pracą urządzenia jest intuicyjne i niezwykle proste.

Instalacja fotowoltaiczna to uniwersalne rozwiązanie

Panele fotowoltaiczne zasilają energią gospodarstwa domowe i rolne, przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne. Taka instalacja działa bezawaryjnie, nie wymaga fachowej wiedzy do użytkowania, a zarządzanie pracą urządzenia jest intuicyjne i niezwykle proste.

Fotowoltaika po prostu się opłaca

Posiadacze zestawów fotowoltaicznych mogą cieszyć się licznymi przywilejami i korzyściami, jakie wiążą się z inwestowaniem w odnawialne źródła energii. Dodatkową zachętę stanowią liczne dotacje i ulgi podatkowe.

Oszczędzaj podwójnie, zamów Pompę ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną!

Dowiedz się więcej

Korzyści z posiadania instalacji
fotowoltaicznej:

ico-pompy-ciepla

Bezgotówkowe
rozliczenia energii

W słoneczne dni oddajesz w depozyt swoje nadwyżki energii, a gdy zajdzie taka potrzeba – odbierasz je z powrotem. Tak działa tzw. system opustów.

ico-pompy-ciepla

Niezależność
finansowa

Nie musisz się martwić nadchodzącymi podwyżkami prądu, podatkami nakładanymi na odbiorców energii, ani comiesięcznymi rachunkami.

ico-pompy-ciepla

Stale rosnące
ceny paliw

Wykorzystując energię naturalną, nie martwisz się wzrostem cen paliw kopalnianych. Twoja energia pochodzi ze słońca, i jest w pełni darmowa.

ico-pompy-ciepla

Bezpieczny zwrot inwestycji

Gdyby rozłożyć koszt inwestycji na okres kilku lat, miesięczna suma wydatków okaże się niższa niż dotychczasowe opłaty na rachunkach za energię.

ico-pompy-ciepla

Troska o
środowisko

Nie przyczyniasz się do degradacji środowiska. Panele fotowoltaiczne nie emitują gazów cieplarnianych, ani nie drenują Ziemi z surowców naturalnych.

obraz
Twój zysk wpisany w ochronę środowiska

Skorzystaj z dotacji "Mój prąd 4.0"

Z GreenMAX formalności Cię nie dotyczą!

Dofinansowanie do 9 000 zł

Zyskaj nawet do 9 000 zł dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej dla swojego domu.

Dodatkowe 3000zł

Zyskaj dodatkowe 3000 zł z programu "Mój prąd"

Skuteczne rozwiązania GreenMAX

Efektywne dobrana
fotowoltaika.

Efektywne korzystanie z energii słonecznej wymaga starannego doboru typu instalacji oraz jej wydajności. Niewłaściwe dopasowanie liczby paneli czy falownika sprawią, że fotowoltaika dla domu nie będzie w pełni wykorzystana albo wyprodukuje za mało prądu, który trzeba będzie dokupić od krajowych dystrybutorów. Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego jest uzależniony od elementów instalacji, dlatego montaż nadprogramowych paneli oznacza zbędny wydatek.

W efekcie jest możliwe precyzyjne dopasowanie wszystkich elementów konstrukcji i ustalenie kosztów jej montażu na optymalnym poziomie.

obraz

Instalacja fotowoltaiczna to doskonały
sposób, aby zwiększyć wartość domu.

Najczęściej zadawane pytania:
Co to jest fotowoltaika?

Fotowoltaika jest procesem przetwarzania energii pochodzącej z promieni słonecznych w energię elektryczną. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Jak działa fotowoltaika?
Czy fotowoltaika się opłaca?

Fotowoltaika jest inwestycją na długie lata. Przy dobrze dobranej wielkości i mocy instalacja zwraca się w rachunkach za prąd w około 5-7 lat, a dodatkowo pozwala uniezależnić się od wahań cen u komercyjnych dostawców prądu. Jeżeli dołożymy do tego zwrot z programów dotacyjnych, inwestycja zwraca się jeszcze szybciej. Kluczowym elementem w opłacalności instalacji fotowoltaicznej jest odpowiedni dobór mocy oraz zastosowanych podzespołów.

Czy fotowoltaika jest szkodliwa dla środowiska?

Największą zaletą fotowoltaiki jest jej przyjazny wpływ na środowisko naturalne. Panele słoneczne wykonane są najczęściej z krzemu, który nie zagraża naturze. Co więcej, przydomowe elektrownie fotowoltaiczne nie emitują hałasu, nie wytwarzają substancji szkodliwych i redukują emisje CO2. Inwestycja w fotowoltaikę to krok do zrównoważonego życia dla Ciebie i przyszłych pokoleń.

Czy po zamontowaniu fotowoltaiki poniosę dodatkowe koszty z nią związane?
Jaką żywotność ma instalacja fotowoltaiczna?

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(22) 487 55 27
obraz
GreenMAX GreenMAX (22)4875527 biuro@greenmax.pl