Klimatyzacja
w Twoim domu

Wykonujemy kompleksową obsługę związaną z doborem, montażem i serwisem klimatyzacji, na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpłatną wycenę i doradztwo, szybki montaż i duży wybór urządzeń.
Zamów kontakt

Własne i sprawdzone
ekipy monterskie

Kompleksowa obsługa
posprzedażowa

Profesjonalny dział
wniosków i dofinansowań

Audyt i dobór
zawsze 0 zł

ico-pompy-ciepla

Efektywne chłodzenie

Klimatyzator w upalne dni zapewnia wyższy komfort życia.

ico-pompy-ciepla

Stała
temperatura

Automatycznie utrzymuje stałą dogodną temperaturę.

ico-pompy-ciepla

Tryb
osuszanie

Pozwala kontrolować wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

ico-pompy-ciepla

Wydajne ogrzewanie

W chłodne dni szybko i tanio potrafi ogrzać nasz dom.

Najczęściej zadawane pytania

Montaż jednostki wewnętrznej rozpoczyna się od montażu stelażu na ścianie. Następnie we wcześniej ustalonym miejscu wykonuje się otwór na przewody elektryczne, freonowe, instalację odprowadzania skroplin oraz rury, które połączą ze sobą jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną.

Klimatyzator może być umieszczony m.in. na podłodze balkonu lub umocowany pod jego sufitem. Konieczne jest doprowadzenie zasilania o mocy 230 V do jednostki zewnętrznej klimatyzatora. Montując klimatyzację w bloku na balkonie, należy też pamiętać o konieczności odprowadzania skroplin z jednostki wewnętrznej.

Podstawową zaletą posiadania klimatyzacji w domu jest komfort termiczny. Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest niezbędne zarówno w pracy jak i podczas wypoczynku. Pamiętajmy, że klimatyzacja pozwala nie tylko zadbać o samopoczucie, ale też zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów.

Ogólne założenie mówi, że na każde 10m2 powierzchni powinien przypadać 1 kW mocy chłodzenia. To w przypadku klimatyzacji do mieszkania o powierzchni 40m2 daje nam to wynik równy 4 kW. To oznacza, że powinniśmy wybrać urządzenie o mocy chłodzenia nie mniejszej niż 4 kW.

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(22) 602 27 57Masz problem z urządzeniem?
Zgłoś serwis urządzenia
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl