Klimatyzacja
w Twoim domu

Wykonujemy kompleksową obsługę związaną z doborem, montażem i serwisem klimatyzacji, na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpłatną wycenę i doradztwo, szybki montaż i duży wybór urządzeń.

obraz obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
ico-pompy-ciepla

Efektywne chłodzenie

Klimatyzator w upalne dni zapewnia wyższy komfort życia.

ico-pompy-ciepla

Stała temperatura

Automatycznie utrzymuje stałą dogodną temperaturę.

ico-pompy-ciepla

Tryb
osuszanie

Pozwala kontrolować wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

ico-pompy-ciepla

Wydajne ogrzewanie

W chłodne dni szybko i tanio potrafi ogrzać nasz dom.

Co daje montaż klimatyzacji?

Klimat w Polsce się zmienia. Coraz częściej mamy duże wahania temperatury, a okresy letnie są bardzo gorące. Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia, która coraz częściej staje się oczekiwanym standardem przez wiele osób. Instalując klimatyzację w swoim domu, możesz mieć kontrolę nad temperaturą oraz poziomem wilgotności powietrza. To przed wszystkim sposób na lepszy komfort życia i utrzymanie zdrowia.

Wydaje się, że to latem najbardziej docenia się zalety klimatyzacji, bowiem praca zarówno fizyczna, jak i umysłowa – ogółem funkcjonowanie – w wysokich temperaturach są bardzo utrudnione. Nawet sen w gorącym pomieszczeniu nie daje ciału potrzebnej regeneracji. Podczas upałów klimatyzacja jest niezastąpiona. Jednakże i zimą jej posiadanie ma swoje zalety. Może być źródłem ciepła w okresie jesienno-zimowym, który zapewni Ci niższe o ok. połowę koszty ogrzewania!

  • Utrzymuj stałą temperaturę pomieszczenia.

  • Dbasz o jakość powietrza w pomieszczeniu.

  • Wyeliminujesz wilgoć w swoim domu.

Zamów bezpłatny audyt
obraz
Najczęściej zadawane pytania:
Jak wykonać instalację klimatyzacji?

Montaż jednostki wewnętrznej rozpoczyna się od montażu stelażu na ścianie. Następnie we wcześniej ustalonym miejscu wykonuje się otwór na przewody elektryczne, freonowe, instalację odprowadzania skroplin oraz rury, które połączą ze sobą jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną.

Jak założyć klimatyzację w bloku mieszkalnym?
Czy warto zamontować klimatyzator?

Podstawową zaletą posiadania klimatyzacji w domu jest komfort termiczny. Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest niezbędne zarówno w pracy jak i podczas wypoczynku. Pamiętajmy, że klimatyzacja pozwala nie tylko zadbać o samopoczucie, ale też zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów.

Jaki klimatyzator do mieszkania 40m2?

Ogólne założenie mówi, że na każde 10m2 powierzchni powinien przypadać 1 kW mocy chłodzenia. To w przypadku klimatyzacji do mieszkania o powierzchni 40m2 daje nam to wynik równy 4 kW. To oznacza, że powinniśmy wybrać urządzenie o mocy chłodzenia nie mniejszej niż 4 kW.

W którym miejscu umieścić klimatyzator?
Jak obliczyć zapotrzebowanie na klimatyzator?

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(22) 487 55 27
obraz
GreenMAX GreenMAX (22)4875527 biuro@greenmax.pl