• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew
GreenMAX

Specjalista w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Energetyka słoneczna nie ma przed nami żadnych tajemnic. Naszym Klientom starannie
wyselekcjonowane rozwiązania w zakresie montażu oraz dystrybucji instalacji fotowoltaicznych.

EKSPERT BRANŻY GREENMAX

Specjalista w zakresie montażu oraz dystrybucji wysokojakościowych produktów z dziedziny odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych. Naszym Klientom starannie dostarczmy wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, certyfikowanych producentów branży OZE. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia nam nie tylko Odbiorca, ale również współczesny rynek.

  • Energetyka słoneczna

    Regularnie bierzemy udział w szkoleniach oraz seminariach dotyczących OZE. Nasi Instalatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie, które pozwala nam dostarczać usługi najwyższej jakości.

  • Na terenie całej Polski

    Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Służymy naszym Klientom radą oraz doświadczeniem. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

GREENMAX

Kompleksowa oferta

Dla domu

Skorzystaj z możliwości odliczenia kosztów instalacji od podatku PIT w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Uzyskaj dofinansowania „Mój Prąd”. Obniż swoje rachunki za prąd do 95 %.

Dla biznesu

Wykorzystaj z najlepszą ofertę finansowania instalacji fotowoltaicznej. Zapewnij sobie długofalową optymalizacje kosztów oraz niezależność od dostawców energii. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji!

Dla rolnika

Skorzystaj z dostępnej ulgi podatkowej dla gospodarstw rolnych i odbierz 25% dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej. Zoptymalizuj koszty i dbaj o ekologię, posiadając własne źródła energii elektrycznej.

GREENMAX

Energia elektryczna ze słońca - brzmi intrygująco, prawda?


Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaicznej następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie. Energia słoneczna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jak kalkulatory czy zegarki, lamp i sygnalizacji drogowych oraz parkometrów, a także do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody w budynkach mieszkalnych.

Wykorzystaj darmową energię w swoim domu!

Doświadczenie jakością instalacji

Czas realizacji inwestycji jest stosunkowo krótki. Montaż instalacji poprzedzony jest wnikliwą analizą ekonomiczną przedsięwzięcia, oceną terenu oraz sporządzaniem projektu, uwzględniającego wszystkie potrzeby i preferencje.

GreenMax maksymalizuje uzysk energii poprzez dobór najwyższej klasy komponentów oraz dostosowanie projektu bezpośrednio do ukształtowania terenu. Elektrownie słoneczne mogą powstać na niemal każdej, nieosłoniętej powierzchni o odpowiedniej klasie gruntu, z dala od linii energetycznej.

LAT NA RYNKU FOTOWOLTAIKI

48576

Realizacji zleceń

43267

Zadowolonych klientów

83

Ekipy monterskie

142

Wygrane przetargiSkutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!

MAXymalna oferta

DO TWOJEGO DOMU

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.

Fotowoltaika dla domu to szereg starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, stworzonych z myślą o wszystkich gospodarstwach domowych. Odpowiednio dobrany, wysokojakościowy sprzęt gwarantuje bezawaryjne działanie instalacji przez cały okres jego użytkowania. Gwarancja na każdy oferowany przez nas projekt to 25 lat.

Dowiedź się więcej
GREENMAX

Kompleksowa oferta

Szybki
montaż w cenie

GreenMax współpracuje z najlepszymi z najlepszych – specjalistami, dla których fotowoltaika nie ma żadnych tajemnic

więcej informacji

25 lat
gwarancji

GreenMax stawia przede wszystkim na jakość. Jesteśmy pewni realizacji naszych instalacji oraz jakości użytego wyposażenia

więcej informacji

Fotowoltaika
w Abonamencie

Elektrownia słoneczna bez ukrytych kosztów. Założenie instalacji fotowoltaicznej możliwe jest również w pakietach abonamentowych

więcej informacji

Wydajna
technologia

GreenMax bazuje na zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie rozwiązaniach fotowoltaicznych

więcej informacji

Dofinansowanie
"Mój Prąd"

Program „Mój prąd” to dotacje, dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie do instalacji fotowolataicznej w Polsce

więcej informacji

Własne
ekipy monterskie

W szeregach GreenMAX zatrudniamy ponad 80 ekip monażowych, wyposażaonych w specjalistyczny sprzęt o wysokich kwalifikacjach

więcej informacji

Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy lepszą energię!

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedz się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej