Wysoka jakość montażu, bez ukrytych kosztów

GreenMAX usługa montażu w cenie urządzenia!

Firma GreenMax współpracuje z najlepszymi z najlepszych – specjalistami,
dla których systemy grzewcze nie ma żadnych tajemnic.

Bezpłatny kontakt

Działamy szybko, sprawnie i terminowo, dostarczając naszym odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania systemów grzewczych, pomp ciepła, piecy zgazowujących drewno czy kotłów na pellet. Produkty dostosowane bezpośrednio do potrzeb i preferencji zarówno Kontrahenta jak i jego domu bądź firmy zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Aby poprawić komfort współpracy z GreenMAX, pragniemy zaoferować naszym Klientom dodatkową usługę w postaci montażu - za który nie płacisz!

Współpracujemy z najlepszymi z najlepszych – specjalistami, dla których technologia systemów grzewczych i zastosowane urządzenia nie mają żadnych tajemnic. Oferowane przez nas rozwiązania cechują się jakością, jakiej próżno szukać wśród produktów konkurencyjnych. Trwałe, solidne, wytrzymałe i niebywale funkcjonalne, sprzyjają szeroko pojętym zyskom, niwelując przy tym koszty ponoszone niegdyś na energię. To, co wyróżnia nas na tle innych podmiotów z branży to przede wszystkim bogata oferta rozwiązań dodatkowych.

obraz

Zaufało nam
7000
klientów

Najwyższa jakość obsługi
montażu Twoich urządzeń.

Każdy z naszych Odbiorców może liczyć na kompleksową realizację danego zlecenia – począwszy od kwestii formalnej, poprzez dystrybucję, a skończywszy na właściwym montażu produktu. W biznesie liczy się przede wszystkim pewność. My gwarantujemy szybki, dokładny i bezpieczny montaż w cenie nie tylko Klientom Biznesowym, ale również Klientom Indywidualnym.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Kontrahentom wysokojakościową usługę, w stu procentach zgodną z ich oczekiwaniami.

Bezpłatny kontakt

Nie płacisz za montaż instalacji!

Zamów instalację pompy ciepła lub innych systemów grzewczych
oferowanych przez GreenMAX, u nas montaż urządzenia zawsze jest darmowy.

obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl