• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
SZYBKI MONTAŻ
W CENIE

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, nieustannie zwiększamy zakres świadczonych usług. Szerokie spektrum dostępnych w naszej ofercie rozwiązań sprawia, że nie mamy sobie równych. Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najtrudniejszym wyzwaniom, jakie stawia przed nami nie tylko Klient, ale również współczesny rynek. Działamy szybko, sprawnie i terminowo, dostarczając naszym Odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania fotowoltaiczne. Produkty dostosowane bezpośrednio do potrzeb i preferencji zarówno Kontrahenta jak i jego domu bądź firmy zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Aby poprawić komfort współpracy z GreenMax, pragniemy zaoferować naszym Klientom dodatkową usługę w postaci montażu.

Jakość montażu GREEN MAX

Firma GreenMax współpracuje z najlepszymi z najlepszych – specjalistami, dla których fotowoltaika nie ma żadnych tajemnic. Oferowane przez nas rozwiązania cechują się jakością, jakiej próżno szukać wśród produktów konkurencyjnych. Trwałe, solidne, wytrzymałe i niebywale funkcjonalne, sprzyjają szeroko pojętym zyskom, niwelując przy tym koszty ponoszone niegdyś na energię. To, co wyróżnia nas na tle innych podmiotów z branży to przede wszystkim bogata oferta rozwiązań dodatkowych. Cena każdego z naszych zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie projektów uwzględnia również jego montaż. Wiemy jak ważne jest dla Klienta właściwe i rzetelne wykonanie usługi. Pragniemy, aby nasza firma kojarzyła się przede wszystkim z profesjonalizmem.

Najwyższa jakość obsługi

Każdy z naszych Odbiorców może liczyć na kompleksową realizację danego zlecenia – począwszy od kwestii formalnej, poprzez dystrybucję, a skończywszy na właściwym montażu produktu. W biznesie liczy się przede wszystkim pewność. My gwarantujemy szybki, dokładny i bezpieczny montaż w cenie nie tylko Klientom Biznesowym, ale również Klientom Indywidualnym. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Kontrahentom wysokojakościową usługę, w stu procentach zgodną z ich oczekiwaniami.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej