GreenMAX GreenMAX (22)4875527 kontakt@greenmax.pl
GreenMAX pompy ciepła
loader
  • ul. Warszawska 164, 05-082 Latchorzew
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Poznaj szczegóły oferty

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z GreenMAX

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:


Dbamy o Twoje dane osobowe. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MAXSS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów MAXSS Sp. z o.o. oraz odpowiedzi na Państwa pytania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Wysłanie zapytania skutkuje akceptają powyższej wiadomości.Nie czekaj!

Zaplanuj rozmowę z konsultantem. Pozostaw nam swój numer telefonu, i wybierz termin rozmowy, a my oddzownimy do Ciebie

Nurtuje Cię jakieś pytanie?
Bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń już TERAZ lub pozostaw swój numer telefonu - ODDZWONIMY

NOWOCZESNE I WYDAJNE kotły na pellet

Fachowa sprzedaż montaż doradztwo!

Skorzystaj z dofinansowania Czyste Powietrze i odbierz do 35 tyś złEnergia odnawialna w trosce o Twoj dom

Sprawdź dlaczego!
phone-call

Zadzwoń do nas:

(+48) 22 487 55 27
clock

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
office-block

Spotkajmy się w biurze:

ul. Warszawska 164, 05-082 Latchorzew

KORZYŚCI Z POSIADANIA kotła na pellet

Kotły na paliwo stałe to naturalny wybór dla osób, które przede wszystkim chcą ogrzać swój dom jak najniższym kosztem. Na szczęście obecna podaż na rynku jest tak duża, że ​​bez problemu można znaleźć rozwiązanie, które gwarantuje niskie koszty obsługi i wygodę.

Kotły na pellet to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. Głównym zadaniem kotłów grzewczych jest dostarczanie ciepła do ogrzewania budynku oraz ogrzanie wody użytkowej. Można powiedzieć, że kotły dzielimy na funkcjonalne i dwufunkcyjne. Dodatkowym rozwiązaniem jest kocioł zbiornikowy, który charakteryzuje się zwiększoną wygodą użytkowania oraz licznymi zaletami.

Niskie koszty eksploatacji

kocioł na biomasę jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym zależy przede wszystkim na oszczędnościach

Czystość, uniwersalność

W przypadku kotła na pellet wystarczy zasypanie zasobnika do pełna dobrej jakości opałem, a kolejna wizyta w kotłowni czekać nas będzie dopiero po kilku dniach.

Dofinansowanie "Czyste Powietrze"

Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Gwarancja i skuteczność

Dzięki zamontowaniu Pompy Ciepła przez Naszą ekipę otrzymasz nawet do 10 lat gwarancji. Jakość w cenie!
Nowoczesne kotły na pellet

Ekologiczne rozwiazanie w trosce o Twoj dom!

Kocioł grzewczy zawierający rurowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus kotła w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm. Zaletą kotła jest umieszczenie zasobnika na pellet nad wymiennikiem grzewczym co pozwala na zmniejszenie gabarytów kotła i umożliwia montaż nawet w najmniejszych kotłowniach

Dzięki rurowemu wymiennikowi w kotle uzyskujemy bezdymne spalanie oraz wysoka sprawność. Kocioł wyposażony jest w palnik KIPI, którego komora paleniskowa obracając się oczyszcza palenisko z powstałego żużla i popiołu, dzięki czemu palnik pracuje efektywnie cały czas bez spadku mocy i nie dochodzi do jego zapychania się.

Te specjalne rozwiązania pozwalają na uzyskanie bezdymnego spalania, niskiej emisji spalin i wysokiej sprawności wynoszącej 91,9 %. Zaawansowana automatyka obsługująca pompę c.o., c.w.u., dodatkowe pompy, zawory mieszające, układ rozpalania paliwa oraz pracę w trybie modulacji sprawia, że obsługa tego kotła na pellet sprowadza się do niezbędnego minimum. Kocioł charakteryzuje się bezobsługową pracą i możliwością czyszczenia przez duże drzwiczki frontowe.

Współpraca z GreenMAX to Twój zysk wpisany w ochronę środowiska, a dzięki czemu dodatkowo zyskujesz

13 500 zł

Dofinansowanie "Czyste Powietrze"

17%

Wartość ulgi termomodernizacyjnej

Nasze pompy ciepła mogą zagwarantować Ci do 13 500 zł dofinansowania z programu "Czyste Powietrze". Dodatkowo możesz otrzymać 17% Ulgi termomodernizacyjnej!
TANI I WYGODNY SPOSÓB OGRZEWANIA TWOJEGO DOMU

Wygoda codzienności

Kotły na paliwo stałe to naturalny wybór dla osób, które przede wszystkim chcą ogrzać swój dom jak najniższym kosztem. Na szczęście obecna podaż na rynku jest tak duża, że ​​bez problemu można znaleźć rozwiązanie, które gwarantuje niskie koszty obsługi i wygodę.

Jeszcze więcej komfortu

Wysoka wydajność, prosta obsługa i niewielkie gabaryty to główne zalety tego rozwiązania. Przy odpowiedniej pojemności pozwala nawadniać jednocześnie kilka punktów poboru wody. Wysoka wydajność, prosta obsługa i niewielkie gabaryty to główne zalety tego rozwiązania.


Zobacz nas w Internecie!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe.

Dlaczego warto mieć kocioł na pellet?

Kotły C.O., czyli kotły centralnego ogrzewania to powszechnie używane, wydajne oraz bezpieczne urządzenia grzewcze. Od tradycyjnych pieców różnią się między innymi sposobem działania, używanymi paliwami oraz metodami dystrybucji ciepła.

Zaletą kotła jest umieszczenie zasobnika na pellet nad wymiennikiem grzewczym co pozwala na zmniejszenie gabarytów kotła i umożliwia montaż nawet w najmniejszych kotłowniach. Dzięki rurowemu wymiennikowi w kotle uzyskujemy bezdymne spalanie oraz wysoka sprawność. Kocioł wyposażony jest w palnik KIPI, którego komora paleniskowa obracając się oczyszcza palenisko z powstałego żużla i popiołu, dzięki czemu palnik pracuje efektywnie cały czas bez spadku mocy i nie dochodzi do jego zapychania się. Kocioł charakteryzuje się bezobsługową pracą i możliwością czyszczenia przez duże drzwiczki frontowe.

Dlaczego warto wymienić swój obecny piec CO?

Dlaczego warto wymienić obecny
piec na kocioł na pellet ?

Warto wymienić swój piec na kocioł na pellet przede wszystkim ze wględów ekologicznych. Kocioł na pellet nie emituje tyle zanieczyszczeń co powszechnie stosowane tradycyjne piece. Obecność kotła na pellet nie niweluje możliwości dalszego używania opału np. drzewnego.

Dodatkowym nieodzownym atatuem tego rozwiązania jest zbiornik, który automatycznie dozuje surowiec do spalania.

Optymalizacja kosztów

... pellet jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż opał drzewny, lub węgiel. Dodatkowo pellet łatwo można przechowywać.

Wygoda i bezpieczeństwo

... kotły wyposażyć możesz w steronik, którym jesteś w stanie zdalnie zarządzać całym procesem spalania, w tym temperaturą grzania lub włączeniem pieca.

Dbałość o środowisko

... pellet jest materiałym produkowanym z odpadów drzewnych.

Efektywność działań

... wlaściwością pelletu jest jego energia, która wytwarzana jest podczas spalania. Energia ta nie jest od razu uwalaniania jak w przypadku spalania drewna. Spalany pellet "trzyma ciepło", dzięki temu zużywane są jego mniejsze ilości

Wydajne źródło ogrzewania