Komfort o każdej porze roku w Twoim domu. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania z zakresu montażu klimatyzacji, na terenie całej Polski.

ico-pompy-ciepla

Efektywne chłodzenie

Klimatyzator w upalne dni zapewnia wyższy komfort życia.

ico-pompy-ciepla

Stała temperatura

Automatycznie utrzymuje stałą dogodną temperaturę.

ico-pompy-ciepla

Tryb
osuszanie

Pozwala kontrolować wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

ico-pompy-ciepla

Wydajne ogrzewanie

W chłodne dni szybko i tanio potrafi ogrzać nasz dom.

Zamów klimatyzator do swojego domu

Wykorzystaj nasze doświadczenie i przysługiwane Ci dofinansowania. Z GreenMAX zapomnisz o wzrostach cen paliw stałych lub prądu.

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy:

Co daje montaż klimatyzacji?

Klimat w Polsce się zmienia. Coraz częściej mamy duże wahania temperatury, a okresy letnie są bardzo gorące. Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia, która coraz częściej staje się oczekiwanym standardem przez wiele osób. Instalując klimatyzację w swoim domu, możesz mieć kontrolę nad temperaturą oraz poziomem wilgotności powietrza. To przed wszystkim sposób na lepszy komfort życia i utrzymanie zdrowia.

Wydaje się, że to latem najbardziej docenia się zalety klimatyzacji, bowiem praca zarówno fizyczna, jak i umysłowa – ogółem funkcjonowanie – w wysokich temperaturach są bardzo utrudnione. Nawet sen w gorącym pomieszczeniu nie daje ciału potrzebnej regeneracji. Podczas upałów klimatyzacja jest niezastąpiona. Jednakże i zimą jej posiadanie ma swoje zalety. Może być źródłem ciepła w okresie jesienno-zimowym, który zapewni Ci niższe o ok. połowę koszty ogrzewania!

  • Utrzymuj stałą temperaturę pomieszczenia.

  • Dbasz o jakość powietrza w pomieszczeniu.

  • Wyeliminujesz wilgoć w swoim domu.

Zamów bezpłatny audyt
obraz

Współpracuj z GreenMAX

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad siedmiu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

obraz
Profesjonalny
audyt montażu

Wykonywany w celu doboru odpowiednie, korzystnego rozwiązania dla klienta. Zawsze wykonywany i klienta, w miejscu docelowego montażu.

Więcej informacji   
obraz
Doświadczeni
specjaliści

Dysponujemy załogą świetnie wyszkolonych doradców, którzy w naszej firmie mają codzienny dostęp do szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji   
obraz
Różnorodność
produktów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Pomagamy uzyskać „Domy bez rachunków”

Więcej informacji   
obraz
Obsługa
posprzedażowa

Prowadzimy klienta przez proces od podpisania umowy po montaż i uruchomienie końcowe. Nasi konsultanci dostępni są na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji   
obraz
Własny dział
dofinansowań

Nasi pracownicy zorganizują cały proces zdobycia dofinansowania. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wszystkie formalności.

Więcej informacji   
obraz
Program
lojalnościowy

Nasi klienci mają możliwość z skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, dzięki czemu zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy

Więcej informacji   

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(+48) 573 581 013
Najczęściej zadawane pytania:
Jak wykonać instalację klimatyzacji?

Montaż jednostki wewnętrznej rozpoczyna się od montażu stelażu na ścianie. Następnie we wcześniej ustalonym miejscu wykonuje się otwór na przewody elektryczne, freonowe, instalację odprowadzania skroplin oraz rury, które połączą ze sobą jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną.

Jak założyć klimatyzację w bloku mieszkalnym?
Czy warto zamontować klimatyzator?
Jaki klimatyzator do mieszkania 40m2?

Ogólne założenie mówi, że na każde 10m2 powierzchni powinien przypadać 1 kW mocy chłodzenia. To w przypadku klimatyzacji do mieszkania o powierzchni 40m2 daje nam to wynik równy 4 kW. To oznacza, że powinniśmy wybrać urządzenie o mocy chłodzenia nie mniejszej niż 4 kW.

W którym miejscu umieścić klimatyzator?
Jak obliczyć zapotrzebowanie na klimatyzator?
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl