GreenMAX GreenMAX (22)4875527 kontakt@greenmax.pl
GreenMAX gwarancja 30 lat na fotowoltaikę
loader
  • ul. Warszawska 164, 05-082 Latchorzew
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Poznaj szczegóły oferty

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z GreenMAX

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:


Dbamy o Twoje dane osobowe. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MAXSS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów MAXSS Sp. z o.o. oraz odpowiedzi na Państwa pytania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Wysłanie zapytania skutkuje akceptają powyższej wiadomości.Nie czekaj!

Zaplanuj rozmowę z konsultantem. Pozostaw nam swój numer telefonu, i wybierz termin rozmowy, a my oddzownimy do Ciebie

Nurtuje Cię jakieś pytanie?
Bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń już TERAZ lub pozostaw swój numer telefonu - ODDZWONIMY

Gwarancja jakości wykonania instalacji

Fotowoltaika z gwarancją do 30 lat!


POSZUKUJESZ SOLIDNEGO WYKONAWCY
INSTALACJI FOTOWOLICZNEJ?

Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy
bezpłatny audyt fotowoltaiczny w Twoim domu.

JAKOŚĆ PRODUKTU

Nie pięć, nie dziesięć ... a nawet trzydzieści lat gwarancji na instalację fotowoltaiczną zrealizowaną przez GREENMAX

Udowadniamy, że instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego. Pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki oraz uniezależnić się od lokalnej sieci dystrybucji. W ramach współpracy z GREENMAX możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnych form finansowania.

Jakość produktu

GreenMax stawia przede wszystkim na jakość – jakość wykonywanych usług, jakość dystrybuowanych rozwiązań, jakość realizowanych projektów. W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie technika i technologia są już znacznie rozwinięte, gwarancja ma znaczenie. To właśnie jej długość pozwala określić na jakich produktach bazuje dany dystrybutor. GREENMAX nie ma sobie równych! Starannie dobrane komponenty, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz szeroka funkcjonalność… Będąc pewnym oferowanych przez nas rozwiązań, oferujemy naszym Klientom możliwie najdłuższą, nawet trzydziestoletnią gwarancję .

nawet 30 lat gwarancji

Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych, zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie rozwiązań ekologicznych.

Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni specjaliści.

Fachowcy GreenMax z największą przyjemnością podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania – stworzą projekt systemu uwzględniający nie tylko preferencje Klienta, ale również potrzeby współczesnego rynku.

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i realizowanych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym Odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez wątpienia sprostamy wyzwaniom, jakie stawia przed nami nie tylko Kontrahent, ale również jego firma oraz cały współczesny rynek. Niestraszne nam zarówno tradycyjne jak i nowoczesne projekty. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie produkty, przy użyciu wysokojakościowych materiałów dodatkowych. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, uzupełniając aktualną wiedzę o wszystkie tajniki branży fotowoltaicznej.

Rozwijamy się równie szybko, co branża, w której działamy. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom, to przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, a zarazem użyteczne, w pełni bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązania fotowoltaiczne. Na wszystkie dystrybuowane przez firmę GREENMAX produkty nasi Kontrahenci otrzymują najdłuższą możliwą gwarancję – nawet 30 lat. Jesteśmy całkowicie przekonani, że jakość naszych realizacji przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

onas-greenmax

Doświadczenie Twojej jakością instalacji

SPECJALISTA BRANŻY

GREENMAX to specjalista w zakresie montażu oraz dystrybucji wysokojakościowych produktów z dziedziny odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych.

Już od ponad pięciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, certyfikowanych producentów branży . Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia nam nie tylko Odbiorca, ale również współczesny rynek.

Wspólnie RAZEM z naszymi Klientami

TWORZYMY LEPSZĄ ENERGIĘ

Jak działa system fotowoltaiczny?

Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z promieniowania słonecznego – to dzięki niemu produkowany jest prąd innymi słowy fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Zbierane przez panele światło zostaje przetworzone na energię elektryczną, która nastepnie przekazywana jest do Inwentera i może zasilać nasze urządzenia w domu, lub w firmie. Każdy panel jest ze sobą połączony, dzięki inteligentnemu układu elektornicznego zainstalowananego wewnątrz urządzenia.


Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania do Inwestycji!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji.

Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 3000 zł oraz ulgi termomodernizacyjnej. Zyskaj nawet do 53 000 zł - już dziś!