• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
25 LAT
GWARANCJI

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

Nie pięć, nie dziesięć i nie piętnaście… Firma GreenMax stawia przede wszystkim na jakość – jakość wykonywanych usług, jakość dystrybuowanych rozwiązań, jakość realizowanych projektów. W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie technika i technologia są już znacznie rozwinięte, gwarancja ma znaczenie. To właśnie jej długość pozwala określić na jakich produktach bazuje dany dystrybutor. GreenMax nie ma sobie równych! Starannie dobrane komponenty, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz szeroka funkcjonalność… Będąc pewnym oferowanych przez nas rozwiązań, oferujemy naszym Klientom możliwie najdłuższą, dwudziestopięcioletnią gwarancję.

Jakość produktu GREEN MAX

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i realizowanych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym Odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez wątpienia sprostamy wyzwaniom, jakie stawia przed nami nie tylko Kontrahent, ale również jego firma oraz cały współczesny rynek. Niestraszne nam zarówno tradycyjne jak i nowoczesne projekty. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie produkty, przy użyciu wysokojakościowych materiałów dodatkowych. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, uzupełniając aktualną wiedzę o wszystkie tajniki branży fotowoltaicznej.

Funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania

Rozwijamy się równie szybko, co branża, w której działamy. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom, to przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, a zarazem użyteczne, w pełni bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązania fotowoltaiczne. Na wszystkie dystrybuowane przez firmę GreenMax produkty nasi Kontrahenci otrzymują najdłuższą możliwą gwarancję – dwadzieścia pięć lat. Jesteśmy całkowicie przekonani, że jakość naszych realizacji przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej