GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl
GreenMAX Pompy Ciepła, Piece na pellet, fotowoltaika, systemy grzewcze - Dom przyjazny środowisku!
Wiem, że ofertowane przez nas rozwiązania, służą latami

Udzielamy do 30 lat gwarancji
na nasze urządzenia

Nie pięć, nie dziesięć i nie piętnaście… Firma GreenMAX stawia przede wszystkim na jakość – jakość wykonywanych usług, jakość dystrybuowanych rozwiązań, jakość realizowanych projektów.

Bezpłatny kontakt

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i realizowanych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym Odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez wątpienia sprostamy wyzwaniom, jakie stawia przed nami nie tylko Kontrahent, ale również jego firma oraz cały współczesny rynek.

Niestraszne nam zarówno tradycyjne jak i nowoczesne projekty. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie produkty, przy użyciu wysokojakościowych materiałów dodatkowych. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, uzupełniając aktualną wiedzę o wszystkie tajniki branży fotowoltaicznej.

obraz

Zaufało nam
7000
klientów

Funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania przyszłości.

Rozwijamy się równie szybko, co branża, w której działamy. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom, to przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, a zarazem użyteczne, w pełni bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązania fotowoltaiczne.

Na wszystkie dystrybuowane przez firmę GreenMax produkty nasi Kontrahenci mogą otrzymać najdłuższą możliwą gwarancję – trzydzieści lat. Jesteśmy całkowicie przekonani, że jakość naszych realizacji przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Bezpłatny kontakt

Zyskaj nawet 30 lat gwaranacji

Wiemy co robimy, dlatego jesteśmy pewni tego, że oferowane i montowane
przez nas urządzenia, będą bez usterkowo pracować latami.

obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl