GreenMAX GreenMAX (22)4875527 kontakt@greenmax.pl
GreenMAX fotowoltaika w abonamencie
loader
  • ul. Warszawska 164, 05-082 Latchorzew
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Poznaj szczegóły oferty

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z GreenMAX

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:


Dbamy o Twoje dane osobowe. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MAXSS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów MAXSS Sp. z o.o. oraz odpowiedzi na Państwa pytania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Wysłanie zapytania skutkuje akceptają powyższej wiadomości.



Nie czekaj!

Zaplanuj rozmowę z konsultantem. Pozostaw nam swój numer telefonu, i wybierz termin rozmowy, a my oddzownimy do Ciebie

Nurtuje Cię jakieś pytanie?
Bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń już TERAZ lub pozostaw swój numer telefonu - ODDZWONIMY

Fotowoltaika w Abonamencie

Fotowoltaika nigdy nie była taka tania!


POSZUKUJESZ SOLIDNEGO WYKONAWCY
INSTALACJI FOTOWOLICZNEJ?

Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy
bezpłatny audyt fotowoltaiczny w Twoim domu.

ABONAMENT FOTOWOLTAIKA

Doskonałe rozwiązania abonementowe fotowoltaika w abonamencie od GREENMAX

Udowadniamy, że instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego. Pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki oraz uniezależnić się od lokalnej sieci dystrybucji. W ramach współpracy z GREENMAX możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnych form finansowania.

Przemyślane pakiety

Każdy dostępny w abonamencie GreenMax pakiet został skomponowany tak, aby sprostać wszystkim stawianym mu wyzwaniom. Doskonały stosunek ceny do jakości to zaleta, która przypadnie do gustu tym, którzy stawiają na zyski, ograniczając przy tym comiesięczne koszty. Sprawdzone, wysokojakościowe podzespoły i odpowiednio dobrane komponenty warunkują bezawaryjną i w pełni bezpieczną pracę instalacji przez cały okres trwania abonamentu. Na uwagę zasługuje również kompleksowy serwis urządzeń. Na najbardziej wymagających Odbiorców czekają rozwiązania o zwiększonej mocy. Wszystkie szczegóły prezentowanych przez nas rozwiązań ustalane są indywidualnie – bezpośrednio z Klientem.

ABONAMENT FOTOWOLTAIKA

Pragniesz dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej?

Chcesz w końcu spełnić marzenie dotyczące własnej elektrowni słonecznej? A może zależy Ci na usprawnieniu biznesu? Niezależnie od przesłanek jakie Tobą kierują, już teraz możesz zrealizować swój cel.

Współpracujemy z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

Fotowoltaika w abonamencie to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań ostatnich lat! Nie sposób wymienić wszystkich zalet, jakie kryją w sobie panele fotowoltaiczne. Bazujące na odnawialnym źródle energii instalacje, cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Po „zieloną energię” sięgają biznesmeni i inwestorzy, prezesi międzynarodowych korporacji i właściciele małych, lokalnych przedsięwzięć, rolnicy oraz jednostki sektora budżetowego, a także… prywatne gospodarstwa. Fotowoltaika ma to do siebie, że przypadnie do gustu każdemu… W końcu kto z nas nie chce zniwelować comiesięcznych kosztów, obniżyć drastycznie rosnących rachunków czy też poczynić realnych oszczędności na wykorzystywanej każdego dnia energii.

Montaż instalacji PV w abonamencie to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom – głównie Klientom Biznesowym. Decydując się na abonament, Klienci GreenMax otrzymują elastyczny, w pełni zindywidualizowany pakiet, dostosowany bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez ukrytych kosztów. Bez konieczności pozyskiwania dodatkowych funduszy. Bez zbędnych formalności. Kiedy marzenia o własnej elektrowni słonecznej zostają zniszczone przez gotówkę, jedyną szansą ich realizacji jest odpowiednio dobrany abonament.

onas-greenmax

Doświadczenie Twojej jakością instalacji

SPECJALISTA BRANŻY

GREENMAX to specjalista w zakresie montażu oraz dystrybucji wysokojakościowych produktów z dziedziny odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych.

Już od ponad pięciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, certyfikowanych producentów branży . Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia nam nie tylko Odbiorca, ale również współczesny rynek.

Wspólnie RAZEM z naszymi Klientami

TWORZYMY LEPSZĄ ENERGIĘ

Jak działa system fotowoltaiczny?

Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z promieniowania słonecznego – to dzięki niemu produkowany jest prąd innymi słowy fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Zbierane przez panele światło zostaje przetworzone na energię elektryczną, która nastepnie przekazywana jest do Inwentera i może zasilać nasze urządzenia w domu, lub w firmie. Każdy panel jest ze sobą połączony, dzięki inteligentnemu układu elektornicznego zainstalowananego wewnątrz urządzenia.


Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania do Inwestycji!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji.

Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 3000 zł oraz ulgi termomodernizacyjnej. Zyskaj nawet do 53 000 zł - już dziś!