GreenMAX GreenMAX (22)4875527 biuro@greenmax.pl
GreenMAX Dofinansowanie fotowoltaika
loader
  • (+48) (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Skorzystaj z dofinansowania z naszą pomocą

Pomożemy Ci we wszelkich formalnościach
logo-GM-2-1-white_OVER

ZADZWOŃ: (22) 487 55 27


POSZUKUJESZ DOBREGO WYKONAWCY
INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?
Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy
bezpłatny audyt fotowoltaiczny w Twoim domu.


"Mój Prąd" to się opłaca!

„Mój prąd” – dotacje , które mogą znacząco zwiększyć liczbę instalacji słonecznych w Polsce

Udowadniamy, że instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego. Pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki oraz uniezależnić się od lokalnej sieci dystrybucji. W ramach współpracy z GREENMAX możecie Państwo skorzystać z oferty fiansowania swojej instalacji w RATACH 0%

"Mój Prąd" to się opłaca!

Przedstawiciele ministerstw środowiska i energii, oficjalnie ogłosili Program „Mój prąd” – dotacje, które zgodnie z początkowymi założeniami, miały znacząco zwiększyć liczbę instalacji słonecznych w Polsce. Rząd dofinansuje Twoją instalację fotowoltaiczną kwotą 3000 zł. O taką dopłatę mogą obecnie – w 2021 roku – starać się wszystkie osoby fizyczne (gospodarstwa domowe), które pragną zainwestować we własną instalację fotowoltaiczną. Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne kryją w sobie wiele zalet. Nie da się ukryć, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii – w omawianym przypadku z energii słonecznej – jest w pełni przyjazne środowisku. Systemy bazujące na panelach słonecznych charakteryzują się znaczną żywotnością (ponad 25 lat), przy jednoczesnym, stosunkowo krótkim okresie zwrotu inwestycji. Bezobsługowe panele słoneczne gwarantują nam niemal całkowitą niezależność energetyczną. Rozwiązania oferowane przez GREENMAX doskonale sprawdzą się w każdych warunkach – niezależnie od tego czy mieszkamy na północy, czy na południu kraju.

ZAREZERWUJ SPOTKANIE
maksymalną sprawnością

Stosowane przez nas komponenty charakteryzują się maksymalną sprawnością, szeroką funkcjonalnością i wysoką odpornością.

Decydując się na wsparcie z Programu „Mój Prąd”, możemy liczyć na w pełni darmową energię już po kilku latach użytkowania instalacji - przekonaj się sam!.

Zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy fotowoltaiczne wyraźnie uniezależniają nas od standardowej energii dostarczanej przez rząd oraz od ciągłego wzrostu jej ceny.

Nie wiesz czy inwestycja w postaci instalacji fotowoltaicznej sprosta Twoim wymaganiom? Masz wątpliwości co do wielkości potencjalnej farmy słonecznej? Nadal nie jesteś pewien, które rozwiązanie wybrać? Specjaliści GREENMAX nie tylko odpowiedzą na Twoje pytania, ale również pomogą w doborze odpowiednich produktów. Każdy Klient naszej firmy może liczyć na kompleksową, bezpłatną wycenę, stworzoną na podstawie zindywidualizowanych potrzeb Odbiorcy, warunków gruntowych, wymagań energetycznych czy też przyszłej rentowności projektu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, GREENMAX poszerzył zakres świadczonych usług o pomoc w organizacji dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych z Programu „Mój prąd”. Tylko w zeszłym roku, z rządowego systemu dotacji skorzystało ponad trzynaście tysięcy gospodarstw domowych. Każdy Klient, który zdecyduje się przystąpić do Programu, może uzyskać dofinansowanie na poziomie 3000 zł. Pragniemy podkreślić, że prezentowane rozwiązanie dostępne jest jedynie dla osób fizycznych, a więc Klientów Indywidualnych – gospodarstw domowych. Czas trwania Programu „Mój prąd” jest ograniczony. W zależności od zainteresowania energią słoneczną, dofinansowanie na przydomowe elektrownie może zakończyć się w każdej chwili. Stąd też, tak ważny jest czas reakcji. GREENMAX pomaga uzyskać maksymalnie najwyższą dotację – 3000 zł – w możliwie najkrótszym czasie.

onas-greenmax

Doświadczenie Twojej jakością instalacji

SPECJALISTA BRANŻY

GREENMAX to specjalista w zakresie montażu oraz dystrybucji wysokojakościowych produktów z dziedziny odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych.

Już od ponad pięciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, certyfikowanych producentów branży OZE. Dokładamy wszelkich starań , aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia nam nie tylko Odbiorca, ale również współczesny rynek.

Wspólnie RAZEM z naszymi Klientami

TWORZYMY LEPSZĄ ENERGIĘ

Jak działa system fotowoltaiczny?

Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z promieniowania słonecznego – to dzięki niemu produkowany jest prąd innymi słowy fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Zbierane przez panele światło zostaje przetworzone na energię elektryczną, która nastepnie przekazywana jest do Inwentera i może zasilać nasze urządzenia w domu, lub w firmie. Każdy panel jest ze sobą połączony, dzięki inteligentnemu układu elektornicznego zainstalowananego wewnątrz urządzenia.


Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania do Inwestycji!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji.

Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 3000 zł oraz ulgi termomodernizacyjnej. Zyskaj nawet do 51 000 zł - już dziś!

Razem możemy więcej

Rozumiemy złożoność nowoczesnych rynków i przekładamy je na realne rozwiązania biznesowe dla branży OZE. Oferujemy rozwiazania montażu i dystrybucji usług fotowoltaicznych, oraz pomp ciepła na terenie całej Europy. Teraz i ty możesz do nas dołączyć!

Wiecej informacji
48550

+

Wykonanych przez nas realizacji montażu systemów fotowoltaicznych.

43000

+

Zadowolonych klientów z naszych usług montażu oraz dystrybucji.

582900

+

Zainstalowanych paneli fotowoltaicznych w ramach zleceń naszych klientów.