• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
DOFINANSOWANIE
"Mój Prąd"

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

23 lipca 2019 roku przedstawiciele ministerstw środowiska i energii oficjalnie ogłosili Program „Mój prąd” – dotacje, które zgodnie z początkowymi założeniami, miały znacząco zwiększyć liczbę instalacji słonecznych w Polsce. Już w grudniu 2019 ruszyły pierwsze wypłaty stałej, ustalonej przez rząd kwoty – 5000 zł. O taką dopłatę mogą obecnie – w 2020 roku – starać się wszystkie osoby fizyczne (gospodarstwa domowe), które pragną zainwestować we własną instalację PV.

Skorzystaj z dofinansowania z pomocą GREEN MAX

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne kryją w sobie wiele zalet. Nie da się ukryć, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii – w omawianym przypadku z energii słonecznej – jest w pełni przyjazne środowisku. Systemy bazujące na panelach słonecznych charakteryzują się znaczną żywotnością (ponad 25 lat), przy jednoczesnym, stosunkowo krótkim okresie zwrotu inwestycji. Decydując się na wsparcie z Programu „Mój Prąd”, możemy liczyć na w pełni darmową energię już po kilku latach użytkowania instalacji. Zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy fotowoltaiczne wyraźnie uniezależniają nas od standardowej energii dostarczanej przez rząd oraz od ciągłego wzrostu jej ceny. Bezobsługowe panele słoneczne gwarantują nam niemal całkowitą niezależność energetyczną. Rozwiązania oferowane przez GreenMax doskonale sprawdzą się w każdych warunkach – niezależnie od tego czy mieszkamy na północy, czy na południu kraju.

"Mój Prąd" to się opłaca!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, GreenMax poszerzył zakres świadczonych usług o pomoc w organizacji dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych z Programu „Mój prąd”. Tylko w zeszłym roku, z rządowego systemu dotacji skorzystało ponad trzynaście tysięcy gospodarstw domowych. Każdy Klient, który zdecyduje się przystąpić do Programu, może uzyskać dofinansowanie na poziomie 5000 zł. Pragniemy podkreślić, że prezentowane rozwiązanie dostępne jest jedynie dla osób fizycznych, a więc Klientów Indywidualnych – gospodarstw domowych. Czas trwania Programu „Mój prąd” jest ograniczony. W zależności od zainteresowania energią słoneczną, dofinansowanie na przydomowe elektrownie może zakończyć się w każdej chwili. Stąd też, tak ważny jest czas reakcji. GreenMax pomaga uzyskać maksymalnie najwyższą dotację – 5000 zł – w możliwie najkrótszym czasie.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej