Wiemy czego potrzebujesz

Prawidłowy audyt energetyczny Twojego domu

Audyt energetyczny budynku to pierwszy krok do zmniejszenia energochłonności budynku. Jest to więc ekspertyza techniczno-ekonomiczna dotycząca użytkowania energii w badanym obiekcie.

Bezpłatny kontakt

Audyt energetyczny stanowi ocenę istniejącego stanu użytkowania energii w danym obiekcie oraz określa możliwości i środki służące do jego poprawy. Zawiera też także analizę ekonomiczno-energetyczną usprawnień w budynku wraz z wyborem optymalnego zakresu prac modernizacyjnych. Audyt jest to więc podstawa prawidłowej decyzji o podjęciu przedsięwzięć poprawiających efektywność energetyczną obiektu.

Najważniejszym elementem audytu jest obliczenie zapotrzebowania na energię i moc w obecnym stanie obiektu oraz po zrealizowaniu usprawnień proponowanych w audycie. Audyt obejmuje wszystkie elementy, instalacje i urządzenia w budynkach związane z zużyciem energii.

obraz

Zaufało nam
7000
klientów

Odpowiednio dobrana moc pompy ciepła lub pieca CO.

Każde urządzenie grzewcze charakteryzuje sprawność, czyli stosunek ilości energii przekazanej do instalacji grzewczej względem tej zawartej w paliwie (kotły) czy zaczerpniętej z sieci elektrycznej, jak to ma w pompach ciepła.

Odpowiednio dobrane urządzenie w 100% zabezpieczy Cię przed niespodziankami w formie, zbyt wysokich rachunków za prąd - ponieważ urządzenie pobiera więcej energii niż wymaga tego zapotrzebowanie Twojego domu, lub ochroni Cię zimą, kiedy mrozy mogą sięgać nawet -20 stopni. Moc pompy musi być bardzo precyzyjnie dobrana do budynku i rodzaju zastosowanego ogrzewania.

Bezpłatny kontakt

Prawidłowy audyt energetyczny

Urządzenie musi być dokładnie dobrane względem zapotrzebowania
na ciepło, z zachowaniem odpowiednich przekrojów rur oraz odpowiednich
pojemności wymienników lub buforów. My wiemy jak to zrobić!

obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl