Urządzenia tańsze niż kiedykolwiek

Doskonałe rozwiązania abonementowe GreenMAX

Zachowaj równowagę do swoich miesięcznych wydatków związanych z pozyskaniwaniem energii elektrycznej lub ogrzewając swój dom, z tą różnicą, że od teraz, każdy miesiąc przybliża cię do uzyskania energetycznej niezależności.

Bezpłatny kontakt

Bazujące na odnawialnym źródle energii instalacje, cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Po „zieloną energię” sięgają biznesmeni i inwestorzy, prezesi międzynarodowych korporacji i właściciele małych, lokalnych przedsięwzięć, rolnicy oraz jednostki sektora budżetowego, a także… prywatne gospodarstwa.

Nie zawsze możemy w 100% zastąpić obecnie posiadane instalacje ciepła, i wykorzystywać ogrzewanie elektryczne naszego domu. W GreenMAX rozumiemy to, a w naszej ofercie znajdziesz ekologiczne, autoamtyczne piece na drewno, wykorzystujące technoglogię zgazowywania drewna, ograniczające emisję CO2 o 95%, lub kotły na ekologiczny ekogroszek, który jest bombą kaloryczną, w stosunku do drewna czy węgla i przy mniejszym użyciu, skutecznie i tanio ogrzewa nasz dom.

Wiemy, że nasze rozwiązania przypadną do gustu każdemu… W końcu kto z nas nie chce zniwelować comiesięcznych kosztów, obniżyć drastycznie rosnących rachunków czy też poczynić realnych oszczędności na wykorzystywanej każdego dnia energii. Na każdy z ofertowanych przez nas produktów, umożliwiamy Państwu możliwość abonamentowego rozliczenia, dzięki temu, nowy piec, pompa ciepła, lub instalacja fotowoltaiczna, zastąpi Wam comiesięczny rachunek za prąd/ogrzewanie, wyposażając Wasz dom, w ekologiczne źródło energii.

Klienci GreenMax otrzymują elastyczny, w pełni zindywidualizowany pakiet, dostosowany bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez ukrytych kosztów. Bez konieczności pozyskiwania dodatkowych funduszy. Bez zbędnych formalności. Kiedy marzenia o własnej elektrowni słonecznej zostają zniszczone przez gotówkę, jedyną szansą ich realizacji jest odpowiednio dobrany abonament.

obraz obraz

Zaufało nam
7000
klientów

Dopasowane i wygodne pakiety
finansowania Twojej inwestycji

Każdy dostępny w abonamencie GreenMax pakiet został skomponowany tak, aby sprostać wszystkim stawianym mu wyzwaniom. Doskonały stosunek ceny do jakości to zaleta, która przypadnie do gustu tym, którzy stawiają na zyski, ograniczając przy tym comiesięczne koszty.

Sprawdzone, wysokojakościowe podzespoły i odpowiednio dobrane komponenty warunkują bezawaryjną i w pełni bezpieczną pracę urządzeń. Na uwagę zasługuje również kompleksowy serwis urządzeń. Wszystkie szczegóły prezentowanych przez nas rozwiązań ustalane są indywidualnie.

Bezpłatny kontakt

Skorzystaj z oferty finansowania

Nasi konsultanci przedstawią Ci najlepszą ofertę finansowania Twojej instalacji.
Rozmowa jest niewiążąca, poznasz szczegóły, przekonasz się sam.

obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl