• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
W ABONAMENCIE

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

Fotowoltaika w abonamencie to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań ostatnich lat! Nie sposób wymienić wszystkich zalet, jakie kryją w sobie panele fotowoltaiczne. Bazujące na odnawialnym źródle energii instalacje, cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Po „zieloną energię” sięgają biznesmeni i inwestorzy, prezesi międzynarodowych korporacji i właściciele małych, lokalnych przedsięwzięć, rolnicy oraz jednostki sektora budżetowego, a także… prywatne gospodarstwa. Fotowoltaika ma to do siebie, że przypadnie do gustu każdemu… W końcu kto z nas nie chce zniwelować comiesięcznych kosztów, obniżyć drastycznie rosnących rachunków czy też poczynić realnych oszczędności na wykorzystywanej każdego dnia energii.

Doskonałe rozwiązania abonementowe GREEN MAX

Montaż instalacji PV w abonamencie to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom – głównie Klientom Biznesowym. Decydując się na abonament, Klienci GreenMax otrzymują elastyczny, w pełni zindywidualizowany pakiet, dostosowany bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez ukrytych kosztów. Bez konieczności pozyskiwania dodatkowych funduszy. Bez zbędnych formalności. Kiedy marzenia o własnej elektrowni słonecznej zostają zniszczone przez gotówkę, jedyną szansą ich realizacji jest odpowiednio dobrany abonament.

Przemyślane pakiety

Każdy dostępny w abonamencie GreenMax pakiet został skomponowany tak, aby sprostać wszystkim stawianym mu wyzwaniom. Doskonały stosunek ceny do jakości to zaleta, która przypadnie do gustu tym, którzy stawiają na zyski, ograniczając przy tym comiesięczne koszty. Sprawdzone, wysokojakościowe podzespoły i odpowiednio dobrane komponenty warunkują bezawaryjną i w pełni bezpieczną pracę instalacji przez cały okres trwania abonamentu. Na uwagę zasługuje również kompleksowy serwis urządzeń. Na najbardziej wymagających Odbiorców czekają rozwiązania o zwiększonej mocy. Wszystkie szczegóły prezentowanych przez nas rozwiązań ustalane są indywidualnie – bezpośrednio z Klientem.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej