Nasze pompy ciepła gwarantują
do 35 000 zł dofinansowania

z programu "Czyste Powietrze".

Dodatkowo otrzymasz
zwrot 17% Ulgi termomodernizacyjnej!

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

Dzięki pompie ciepła nie muisz rozpalać w piecu, podkładać opału, czy czyścić popielnika. Użytkowanie pompy jest czyste i ciche. Powietrzna pompa ciepła jest dostępna dla każdego. Idealny system pozwala na zdalne śledzenie i sterownie systemem centralnego ogrzewania oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej dla uzyskania maksymalnego komfortu użytkownia.

Komfort i wygoda użytkowania

Pompa ciepła pracuje w 100% bezobsługowo zapewniając stały komfort cieplny.

Oszczędność
finansowa

Pompa ciepła pozyskuję 75% energii cieplnej z odnawialnych źródeł.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Żywotność pomp ciepła to nawet 25 lat bez serwisów i konserwacji.

Stale rosnące
ceny paliw

Wykorzystując energię naturalną, nie martwisz się wzrostem cen paliw kopalnianych.

Dofinansowanie „Czyste Powietrze”

Skutecznie organizujemy wszystkie formalności. Dofinansowanie nawet do 90%.

Zdrowie i
Ekologia

Zero emisyjność – dłuższe i zdrowsze życie Twoje oraz najbliższych

Zamów wydajną
pompę ciepła

Wykorzystaj nasze doświadczenie i przysługiwane Ci dofinansowania. Z GreenMAX zapomnisz o wzrostach cen paliw stałych lub prądu.

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy:
Skuteczne rozwiązania GreenMAX

Jak działa
pompa ciepła?

Pompa ciepła doprowadza do wzrostu ciśnienia i temperatury w jednostce zewnętrznej, następnie dzięki sprężarce czynnik ulega zmianie w postać gazową, po czym następnie trafia do skraplacza, gdzie oddaje wytworzone ciepło do zainstalowanych odbiorników ciepła w budynku (ogrzewanie podłogowe, grzejniki, CWU)

Czynnik w stanie ciekłym trafia do zaworu rozprężnego, w którym następuje spadek ciśnienia oraz temperatury co prowadzi do rozpoczęcia cyklu do nowa.

obraz obraz

Wybierz pompę ciepła powietrze/woda.

Pompa ciepła to obecnie jedno z najtańszych rozwiązań grzewczych dostępnych na rynku. Dzięki korzystaniu z odnawialnych źródeł energii i niewielkiej ilości pobranej energii elektrycznej otrzymujemy wydajny i energooszczędny system grzewczy w swoim domu lub firmie

Pompy ciepła powietrze/woda do ogrzewanie wykorzystują energię skumulowaną w powietrzu. Przekształcają ją w ciepło do ogrzewania wnętrz oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

  • Obniża emisję CO2 oraz nie generuje żadnych odpadów

  • Zapewnia użytkownikom najwyższy komfort cieplny

  • Niższy koszt eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi kotłami

Zamów bezpłatny audyt
obraz

Współpracuj z GreenMAX

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad siedmiu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

obraz
Profesjonalny
audyt montażu

Wykonywany w celu doboru odpowiednie, korzystnego rozwiązania dla klienta. Zawsze wykonywany i klienta, w miejscu docelowego montażu.

Więcej informacji   
obraz
Doświadczeni
specjaliści

Dysponujemy załogą świetnie wyszkolonych doradców, którzy w naszej firmie mają codzienny dostęp do szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji   
obraz
Różnorodność
produktów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Pomagamy uzyskać „Domy bez rachunków”

Więcej informacji   
obraz
Obsługa
posprzedażowa

Prowadzimy klienta przez proces od podpisania umowy po montaż i uruchomienie końcowe. Nasi konsultanci dostępni są na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji   
obraz
Własny dział
dofinansowań

Nasi pracownicy zorganizują cały proces zdobycia dofinansowania. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wszystkie formalności.

Więcej informacji   
obraz
Program
lojalnościowy

Nasi klienci mają możliwość z skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, dzięki czemu zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy

Więcej informacji   
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(+48) 573 581 013
Podręczna baza wiedzy o produkcie
Najczęściej zadawane pytania:
Co to jest i jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które oddaje energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Jest to ekologiczne źródło ciepła, pozyskujące nawet 75% energii ze środowiska naturalnego. Tym samym, pompa ciepła nie tylko pozwala nam na ogrzewanie domu, ale także przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Jakie dofinansowanie dotyczy montażu pompy ciepła?
Jaką moc powinna mieć pompa ciepła?
Ile kosztuje korzystanie z pompy ciepła?

Pompa ciepła to jedno z najtańszych eksploatacyjnie źródeł ciepła, bo 70% energii pochodzi z powietrza, a tylko 30% to energia elektryczna elektryczną. A dodatkowe wykorzystanie prądu z instalacji fotowoltaicznej sprawia, że ogrzewanie będzie bardziej ekologiczne. Ogrzewanie nowego, docieplonego domu 130 m², z mieszanymi odbiornikami ciepła (podłogówka + grzejniki niskotemperaturowe) w Polsce kosztuje średnio 2 000 zł rocznie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?
Jaka jest żywotność pompy ciepła?
phone-call

Zadzwoń do nas:

(+48) 573 581 013
office-block

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl