Nasze piece gwarantują
do 32 000 zł dofinansowania

z programu "Czyste Powietrze".

Dodatkowo otrzymasz
zwrot 17% Ulgi termomodernizacyjnej!

Dlaczego warto wymienić stare, nieefektywne
źródło ciepła na piec zgazowujący drewno ?

Kotły do zgazowywania drewna charakteryzują się specjalnym paleniskiem, które jest po obu stronach wyłożone kształtkami ceramicznymi, wyposażone w dolnej części w otwory doprowadzającymi ogrzane powietrze pierwotne, w dyszę gazyfikującą z otworami doprowadzającymi powietrze wtórne i w dolną komorę z ceramiczną przestrzenią kulistą. Tylny kanał spalinowy jest wyposażony w wymiennik rurowy. Odwrócone spalanie i ceramiczna komora spalania umożliwiają praktyczniedoskonałe spalanie przy minimalnej emisji substancji szkodliwych.

Dofinansowanie
„Czyste Powietrze”

Nasze piece kwalifikują się na podwyższony próg dofinansowania.

Komfort i wygoda

Duże drzwiczki oraz komora załadowcza pozwala na rzadsze uzupełnianie paliwa.

Bezawaryjność

Najwyższa klasa wykonania urządzeń pozwala na długoletnią, bezawaryjną pracę.

Ekologia

Kotły spełniają normy 5 klasy oraz EcoDesign, dzięki czemu nie generują zanieczyszczeń.

Zdrowie

Znikoma emisja spalin gwarantuje dłuższe, zdrowsze życie dla Ciebie i Twojej okolicy.

Niskie koszty eksploatacji

Drewno jest ekologicznym i odnawialnym źródłem paliwa, a jego cena jest stabilna.

Zamów wydajny piec zgazowujący drewno

Wykorzystaj nasze doświadczenie i przysługiwane Ci dofinansowania. Z GreenMAX zapomnisz o wzrostach cen paliw stałych lub prądu.

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy:
Skuteczne rozwiązania GreenMAX

Jak działa piec
zgazowujący drewno?

Kotły do zgazowywania drewna charakteryzują się specjalnym paleniskiem, które jest po obu stronach wyłożone kształtkami ceramicznymi, wyposażone w dolnej części w otwory doprowadzającymi ogrzane powietrze pierwotne, w dyszę gazyfikującą z otworami doprowadzającymi powietrze wtórne i w dolną komorę z ceramiczną przestrzenią kulistą.


Powietrze pierwotne i wtórne podgrzewane jest do wysokiej temperatury, a wytworzone ciepło kierowane jest do obiegu. Zastosowana technologia znacznie zmniejsza utratę ciepła z systemu. Dodatkowo wyposażyliśmy nasze kotły w ceramiczną komorę spalania. Dzięki temu kocioł potrzebuje mniejszej ilości drewna do ogrzania domu.

obraz obraz

Wysoka temperatura spalania
zmiejsza ilość produkowanego CO2.

Wybierz piec zgazowujący drewno.

Piece na drewno to naturalny wybór dla osób, które przede wszystkim chcą ogrzać swój dom jak najniższym kosztem. Na szczęście obecna podaż na rynku jest tak duża, że ​​bez problemu można znaleźć rozwiązanie, które gwarantuje niskiekoszty obsługi i wygodę.

Przy zastosowaniu zbiornika buforowego, możesz zapomnieć o dokładaniu drewna do pieca nawet do 4 dniu. Zbiornik buforowy zapewnia akumulacje ciepłej wody, dzięki czemu piec działa na niskich temperaturach oszczędzając znaczą ilość paliwa (drewna). Dodatkowo proces odwrotnego spalania sprawia, że piec dużo szybciej osiąga oczeki waną temperaturę.

  • Obniża emisję CO2 oraz nie generuje żadnych odpadów

  • Zapewnia użytkownikom najwyższy komfort cieplny

  • Niższy koszt eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi kotłami

Zamów bezpłatny audyt
obraz

Współpracuj z GreenMAX

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad siedmiu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentówbranży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości.Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługapo montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianiespołeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całegokraju.

obraz
Profesjonalny
audyt montażu

Wykonywany w celu doboru odpowiednie, korzystnego rozwiązania dla klienta. Zawsze wykonywany i klienta, w miejscu docelowego montażu.

Więcej informacji   
obraz
Doświadczeni
specjaliści

Dysponujemy załogą świetnie wyszkolonych doradców, którzy w naszej firmie mają codzienny dostęp do szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji   
obraz
Różnorodność
produktów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Pomagamy uzyskać „Domy bez rachunków”

Więcej informacji   
obraz
Obsługa
posprzedażowa

Prowadzimy klienta przez proces od podpisania umowy po montaż i uruchomienie końcowe. Nasi konsultanci dostępni są na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji   
obraz
Własny dział
dofinansowań

Nasi pracownicy zorganizują cały proces zdobycia dofinansowania. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wszystkie formalności.

Więcej informacji   
obraz
Program
lojalnościowy

Nasi klienci mają możliwość z skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, dzięki czemu zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy

Więcej informacji   

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(+48) 573 581 013
Podręczna baza wiedzy o produkcie
Najczęściej zadawane pytania:
Jak działa piec zgazowujący drewno?

Kocioł zgazowujący drewno „produkuje” gaz drzewny, który następnie jest w nim spalany. Wykorzystywane jest zjawisko pirolizy, tzn. spalane są gazy wydobywające się trakcie obróbki termicznej drewna.

Kocioł zgazowujący to najbardziej wydajny kocioł na drewno. Zgazowanie drewna zachodzi wewnątrz górnej komory kotła, następnie gaz drzewny przedostaje się przez warstwę żaru i w efekcie trafia do dyszy palnikowej gdzie mieszany jest z powietrzem. Mieszanina zapala się już w dyszy a dopala w ceramicznej komorze umieszczonej w dolnej części kotła (popielniku). Zgazowanie drewna odbywa się w jednej przestrzeni, a cały proces zgazowania zachodzi w pięciu strefach w zależności od temperatury.

Dla kogo przeznaczony jest piec zgazowujący drewno?
Jakie korzyści płyną z użytkowania kotła na drewno?
Czy zakup kotła wiąże się z wymianą grzejników?
Czy piec na pellet klasyfikuje się na dofinansowanie?
phone-call

Zadzwoń do nas:

(+48) 573 581 013
office-block

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl