Nasze kotły na pellet gwarantują
do 32 000 zł dofinansowania

z programu "Czyste Powietrze".

Dodatkowo otrzymasz
zwrot 17% Ulgi termomodernizacyjnej!

Dlaczego warto wymienić stare, nieefektywne źródło
ciepła na automatyczny piec na pellet ?

Coraz częściej wykorzystywany system ogrzewania domów jednorodzinnych. Wybór tego ekologicznego paliwa to dobra decyzja dla Ciebie i Twojego domu. Automatyczny system ogranicza obsługę do minimum a brak substancji smolistych sprawia, że jest pellet jest przyjazny dla środowiska.

Dofinansowanie
„Czyste Powietrze”

Nasze piece kwalifikują się na podwyższony próg dofinansowania.

Komfort i wygoda

Piece wyposażone są w pełną automatykę. Same się czyszczą, rozpalają i wygaszają.

Bezawaryjność

Najwyższa klasa wykonania urządzeń pozwala na długoletnią, bezawaryjną pracę.

Ekologia

Kotły spełniają normy 5 klasy oraz EcoDesign, dzięki czemu nie generują zanieczyszczeń.

Zdrowie

Znikoma emisja spalin gwarantuje dłuższe, zdrowsze życie dla Ciebie i Twojej okolicy.

Niskie koszty eksploatacji

Pellet jest ekologicznym i odnawialnym źródłem paliwa, a jego cena jest stabilna.

Zamów automatycznykocioł na pellet

Wykorzystaj nasze doświadczenie i przysługiwane Ci dofinansowania. Z GreenMAX zapomnisz o wzrostach cen paliw stałych lub prądu.

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy:
Skuteczne rozwiązania GreenMAX

Jak działa
piec na pellet?

Piec grzewczy zawierający rurowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus pieca w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm.

Zaletą pieca jest umieszczenie zasobnika na pellet nad wymiennikiem grzewczym co pozwala na zmniejszenie gabarytów pieca i umożliwia montaż nawet w najmniejszych kotłowniach.

Dzięki rurowemu wymiennikowi w kotle uzyskujemy bezdymne spalanie oraz wysoka sprawność. piec wyposażony jest w palnik KIPI, którego komora paleniskowa obracając się oczyszcza palenisko z powstałego żużla i popiołu, dzięki czemu palnik pracuje efektywnie cały czas bez spadku mocy i nie dochodzi do jego zapychania się.

obraz obraz

Biomasa jest w 100% odnawialna,
w przeciwieństwie do węgla czy gazu.

Wybierz piec na pellet.

Warto wymienić swój piec na piec na pellet przede wszystkim ze wględów ekologicznych. Piec na pellet nie emituje tyle zanieczyszczeń co powszechnie stosowane tradycyjne piece. Obecność pieca na pellet nie niweluje możliwości dalszego używania opału np. drzewnego.

Biomasa jest czystym opałem, nie bez powodu nazywa się ją zieloną energią, która w dodatku jest w 100% odnawialna, w przeciwieństwie do węgla czy gazu.

  • Obniża emisję CO2 oraz nie generuje żadnych odpadów

  • Zapewnia użytkownikom najwyższy komfort cieplny

  • Niższy koszt eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi kotłami

Zamów bezpłatny audyt
obraz

Współpracuj z GreenMAX

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad siedmiu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

obraz
Profesjonalny
audyt montażu

Wykonywany w celu doboru odpowiednie, korzystnego rozwiązania dla klienta. Zawsze wykonywany i klienta, w miejscu docelowego montażu.

Więcej informacji   
obraz
Doświadczeni
specjaliści

Dysponujemy załogą świetnie wyszkolonych doradców, którzy w naszej firmie mają codzienny dostęp do szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji   
obraz
Różnorodność
produktów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Pomagamy uzyskać „Domy bez rachunków”

Więcej informacji   
obraz
Obsługa
posprzedażowa

Prowadzimy klienta przez proces od podpisania umowy po montaż i uruchomienie końcowe. Nasi konsultanci dostępni są na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji   
obraz
Własny dział
dofinansowań

Nasi pracownicy zorganizują cały proces zdobycia dofinansowania. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wszystkie formalności.

Więcej informacji   
obraz
Program
lojalnościowy

Nasi klienci mają możliwość z skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, dzięki czemu zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy

Więcej informacji   
obraz
obraz
obraz

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(+48) 573 581 013
Podręczna baza wiedzy o produkcie
Najczęściej zadawane pytania:
Czym jest pellet?

Pellet jest ekologicznym paliwem opałowym powstałym ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem odpadów drzewnych: trocin, wiór, zrębków. Wykonany jest w postaci granulatu. Pellet ma wartość opałową taką jak drewno, niską wilgotność, w czasie spalania powstaje z niego niewielka ilość popiołu.

Dla kogo przeznaczony jest piec na pellet?
Jakie korzyści płyną z użytkowania kotła na pellet?
Czy zakup kotła wiąże się z wymianą grzejników?
Czy piec na pellet klasyfikuje się na dofinansowanie?
phone-call

Zadzwoń do nas:

(+48) 573 581 013
office-block

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl