Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę przed i po montażu. Skutecznie organizujemy dofinansowania i ulgi.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?

Fotowoltaika to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ekologicznej, niewyczerpanej i co istotne – darmowej energii. Panele fotowoltaiczne pozwalają produkować samodzielnie czystą energię ze światła słonecznego. Zredukuj swoje rachunki za energię elektryczną nawet o 90%!

Bezgotówkowe
rozliczenia energii

W słoneczne dni oddajesz w depozyt swoje nadwyżki energii, a gdy zajdzie taka potrzeba – odbierasz je z powrotem. Tak działa tzw. system opustów.

Niezależność
finansowa

Nie musisz się martwić nadchodzącymi podwyżkami prądu, podatkami nakładanymi na odbiorców energii, ani comiesięcznymi rachunkami.

Bezpieczny zwrot inwestycji

Gdyby rozłożyć koszt inwestycji na okres kilku lat, miesięczna suma wydatków okaże się niższa niż dotychczasowe opłaty na rachunkach za energię.

Troska o
środowisko

Nie przyczyniasz się do degradacji środowiska. Panele fotowoltaiczne nie emitują gazów cieplarnianych, ani nie drenują Ziemi z surowców naturalnych.

Łatwość obsługi i bezawaryjność

Zarządzanie instalacją jest intuicyjne i niezwykle proste. Pobór energii będzie odbywał się z gniazdka elektrycznego, a więc tak jak do tej pory.

Pomoc
rządowa

Część kosztów związanych z inwestycją w fotowoltaikę sfinansujesz dzięki rządowym programom dofinansowań. Wnioski wypełnimy za Ciebie!

Raty 0% do 10 lat bez wkładu własnego

Twoją instalację możesz rozłożyć nawet na 120 miesięcy, nie wymagamy wkładu własnego w realizację zlecenia instalacji!

Dofinansowanie
"Mój prąd"

Już od pierwszego dnia, twoja instalacja pracuje, zauważysz to w skali cyklu rozliczeniowego od Twojego dostawcy prądu.

Okres zwrotu
między 4-7 lat

Prognozowany wzrost rachunków za prąd w stosunku co do generowanej oszczędności szacuje zwrot instalacji już od 4 lat użytkowania.

Zamów instalację fotowoltaiczną

Wykorzystaj nasze doświadczenie i przysługiwane Ci dofinansowania. Z GreenMAX zapomnisz o wzrostach cen paliw stałych lub prądu.

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy:
Skuteczne rozwiązania GreenMAX

Fotowoltaika
dla wymagających.

Efektywne korzystanie z energii słonecznej wymaga starannego doboru typu instalacji oraz jej wydajności. Niewłaściwe dopasowanie liczby paneli czy falownika sprawią, że fotowoltaika dla domu nie będzie w pełni wykorzystana albo wyprodukuje za mało prądu, który trzeba będzie dokupić od krajowych dystrybutorów. Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego jest uzależniony od elementów instalacji, dlatego montaż nadprogramowych paneli oznacza zbędny wydatek.


W efekcie jest możliwe precyzyjne dopasowanie wszystkich elementów konstrukcji i ustalenie kosztów jej montażu na optymalnym poziomie.

obraz

Instalacja fotowoltaiczna to doskonały
sposób, aby zwiększyć wartość domu.

Wybierz ekologiczne instalacje fotowoltaiczne.

Posiadacze zestawów fotowoltaicznych mogą cieszyć się licznymi przywilejami i korzyściami, jakie wiążą się z inwestowaniem w odnawialne źródła energii. Dodatkową zachętę stanowią liczne dotacje i ulgi podatkowe.

Zaopatrzenie domu w fotowoltaikę to doskonały sposób, aby zwiększyć jego wartość. Panele na dachu to opłacalna, długoterminowa inwestycja.

  • Obniża emisję CO2 oraz nie generuje żadnych odpadów

  • Zapewnia użytkownikom niższe rachunki za prąd

  • Niższy koszt eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami

Zamów bezpłatny audyt
obraz

Współpracuj z GreenMAX

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad siedmiu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

obraz
Profesjonalny
audyt montażu

Wykonywany w celu doboru odpowiednie, korzystnego rozwiązania dla klienta. Zawsze wykonywany i klienta, w miejscu docelowego montażu.

Więcej informacji   
obraz
Doświadczeni
specjaliści

Dysponujemy załogą świetnie wyszkolonych doradców, którzy w naszej firmie mają codzienny dostęp do szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji   
obraz
Różnorodność
produktów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Pomagamy uzyskać „Domy bez rachunków”

Więcej informacji   
obraz
Obsługa
posprzedażowa

Prowadzimy klienta przez proces od podpisania umowy po montaż i uruchomienie końcowe. Nasi konsultanci dostępni są na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji   
obraz
Własny dział
dofinansowań

Nasi pracownicy zorganizują cały proces zdobycia dofinansowania. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wszystkie formalności.

Więcej informacji   
obraz
Program
lojalnościowy

Nasi klienci mają możliwość z skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, dzięki czemu zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy

Więcej informacji   
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz
obraz

Masz pytania,
potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania, jaki model urządzenia wybrać? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Lub zadzowń do nas:
(+48) 573 581 013
Podręczna baza wiedzy o produkcie
Najczęściej zadawane pytania:
Co to jest fotowoltaika?

Fotowoltaika jest procesem przetwarzania energii pochodzącej z promieni słonecznych w energię elektryczną. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Jak działa fotowoltaika?
Czy fotowoltaika się opłaca?
Czy fotowoltaika jest szkodliwa dla środowiska?

Największą zaletą fotowoltaiki jest jej przyjazny wpływ na środowisko naturalne. Panele słoneczne wykonane są najczęściej z krzemu, który nie zagraża naturze. Co więcej, przydomowe elektrownie fotowoltaiczne nie emitują hałasu, nie wytwarzają substancji szkodliwych i redukują emisje CO2. Inwestycja w fotowoltaikę to krok do zrównoważonego życia dla Ciebie i przyszłych pokoleń.

Czy po zamontowaniu fotowoltaiki poniosę dodatkowe koszty z nią związane?
Jaką żywotność ma instalacja fotowoltaiczna?
phone-call

Zadzwoń do nas:

(+48) 573 581 013
office-block

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa
obraz

GreenMAX GreenMAX (22)6022757 biuro@greenmax.pl