• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika
WYDAJNA TECHNOLOGIA

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GreenMax bazuje na zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie rozwiązaniach – produktach znanych i powszechnie szanowanych producentów. Dystrybuowane przez firmę instalacje fotowoltaiczne opierają się na dwóch kluczowych elementach: wysokojakościowych panelach fotowoltaicznych oraz odpowiednio dobranego doń falownika. Stosowane przez nas komponenty charakteryzują się maksymalną sprawnością, szeroką funkcjonalnością i wysoką odpornością na negatywne czynniki zewnętrzne.

Najnowsza technologia dzieki GREEN MAX

Projektowane przez GreenMax elektrownie PV, chociaż nowoczesne, cechują się bezpieczeństwem, jakiego próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Narażone na kontakt ze światem zewnętrznym panele fotowoltaiczne wykonane zostały w najnowszej technologii, przy użyciu starannie dobranych materiałów. To właśnie dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że są one tak solidne, wytrzymałe i odporne na zmienne warunki pogodowe. Bezkonkurencyjne falowniki natomiast warunkują długą, bezawaryjną pracę całego zestawu, bez obaw o ewentualne przerwy w dostawie prądu.

Zainwestuj i oszczędzaj

Każde z oferowanych przez nas rozwiązań zostało opatrzone dwudziestopięcioletnią gwarancją. Projekty wykonywane przez GreenMax mają jednak znacznie dłuższą żywotność technologiczną. Sam koszt inwestycji w elektrownie PV zwraca się natomiast już po kilku latach – w przypadku projektów przydomowych nawet po sześciu. Po ustaniu okresu ochrony gwarancyjnej moc paneli fotowoltaicznych oscyluje na poziomie 80 proc. mocy początkowej.

Odpowiednio wykorzystane panele fotowoltaiczne sprzyjają realnym oszczędnościom. Ze względu na znaczną żywotność paneli PV i zdecydowanie krótszy okres zwrotu inwestycji, Odbiorca może liczyć na całkowicie darmową energię już po kilku latach użytkowania instalacji. Uniezależnienie się od ciągłego wzrostu cen energii wyraźnie oddziałuje na portfel Klienta sprawiając, że jego comiesięczne rachunki za prąd są dużo niższe. W obecnej sytuacji gospodarczej, niezależność energetyczna ma kluczowe znaczenie dla komfortu psychicznego Odbiorcy. W przypadku posiadania paneli fotowoltaicznych, nawet długotrwały brak tradycyjnego zasilania z sieci, nie wpłynie na funkcjonowanie gospodarstwa domowego czy też biznesu.

Zabezpiecz przyszłość już dziś ...

W Green Max stawiamy na dobro rodziny o naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym.


  • Firma GreenMax współpracuje z największymi w Polsce instytucjami finansowymi. Już teraz, zarówno Klienci Indywidualni jak i Klienci Biznesowi, mogą sfinansować zakup rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy jednego z produktów bankowych: pożyczki, kredytu bądź leasingu.

  • Instalacja oferowanych przez nas elektrowni fotowoltaicznych poprzedzona jest tworzeniem ich szczegółowego projektu. Za plan pracy odpowiadają najlepsi z najlepszych – doświadczeni w omawianej branży specjaliści.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej