loader
  • ul. Warszawska 164, 05-082 Latchorzew
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Poznaj szczegóły oferty

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z GreenMAX

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:


Dbamy o Twoje dane osobowe. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MAXSS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów MAXSS Sp. z o.o. oraz odpowiedzi na Państwa pytania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Wysłanie zapytania skutkuje akceptają powyższej wiadomości.Nie czekaj!

Zaplanuj rozmowę z konsultantem. Pozostaw nam swój numer telefonu, i wybierz termin rozmowy, a my oddzownimy do Ciebie

Nurtuje Cię jakieś pytanie?
Bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń już TERAZ lub pozostaw swój numer telefonu - ODDZWONIMY

POMPY CIEPŁA Warszawa Montaż pomp ciepła WOJEWÓDZTWO Mazowieckie

NOWOCZESNE I WYDAJNE POMPY CIEPŁA


POSZUKUJESZ SPRAWDZONEGO WYKONAWCY
POMP CIEPŁA W TWOJEJ OKOLICY?

Skontaktuj się z nami, i zamów bezpłatny
audyt energetyczny w Twoim domu.

Imię i Nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Zadzwoń do nas
1pompy-ciepla

Wydajne i oszczędne pompy ciepła

Jesteśmy ambasadorem marki LG oraz Dimplex. Posiadamy najlepszą ofertę cenową oraz gwarancyjną.
na-terenie-calej-polski

Pięcioletnie doświadczenie

Polska firma, która od 2016 roku dostarcza rozwiązania skupione na energii pozyskiwanej z odnawialnych złóż naturalnych.
energetyka_sloneczna

Lider rynku POMP CIEPŁA

Jesteśmy czołowym dystrybutorem rozwiązań wykorzystania energii odnawialnych w Polsce. Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych urządzań!
4bezpieczenstwo

Ubezpieczenie
5 mln zł

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Ubezpieczamy wykonane instalację na kwotę 5 000 000 zł.

Dostarczamy ZIELONĄ ENERGIĘ w województwie MAZOWIECKIM

Działamy na terenie całego kraju. Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Posiadamy własne, profesjonalne ekipy monterskie. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę przed i po montażu. Skutecznie organizujemy dofinansowania i ulgi.

W ramach współpracy z GreenMAX możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnych form finansowania dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości. Do każdego projektu podchodzimy indywidulanie, dzięki tematu każda nowo powstała instalacja niesie za sobą odrębną historię.

Jesteśmy oficjalnym partnerem:

Dziękujemy Państwu za zaufanie
Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.
TANI I KOMFORTOWY SPOSÓB OGRZEWANIA TWOJEGO DOMU

Komfort na który Cię stać!

Pompa ciepła zapewnia KOMFORT stałej temperatury w całym domu. Nie wymaga męczącej obsługi – dorzucania opału, czyszczenia czy wynoszenia popiołu. Nie generuje brudu a zaoszczędzone miejsce w kotłowni można wykorzystać w dowolny sposób. Pompa działa zupełnie bezobsługowo, dostosowując swoją pracę do warunków atmosferycznych na zewnątrz budynku. Dodatkowo w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, pompa ciepła działa bezkosztowo.

Ekologia i zdrowie

Pompa ciepła nie generuje trującego SMOGu oraz szkodliwych spalin w budynku. Urządzenie nie generuje żadnych nieprzyjemnych dźwięków. Zapewnia zdrowe, czyste powietrze dla użytkowników domu oraz sąsiedztwa. W Polsce na SMOG umiera ponad 100 tyś. osób rocznie – pora to zmienić! Pompa ciepła to urządzenie przyszłości. Gwarantuje zdrowszą przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny. Urządzenie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną tworzy DOM BEZ RACHUNKÓW - PRZYJAZNY ŚRODOWISKU.


ATRAKCYJNE FINANSOWANIE DOFINANSOWANIA DLA CIEBIE

WYGODNE FINANSOWANIE
WYSOKIE DOFINANSOWANIE


Jesteśmy partnerami największych banków w Polsce. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania. Dzięki współpracy z GreenMax masz możliwość rozłożenia kosztu inwestycji na wygodne raty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Program „Czyste powietrze”

Celem programu „Czyste powietrze” jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez modernizację domowych instalacji ciepłowniczych oraz zwiększenie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. W ramach programu uzyskać można dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła oraz dodatkowe 5 000 zł w przypadku montażu instalacji fotowoltaicznej. Program „Czyste powietrze” obejmuję sumę dofinansowań nawet do 30 000 zł.

Ulga Termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna polega na odliczeniu od dochodu (przychodu) wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w tym zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej i/lub pompy ciepła. Odliczeniu od dochodu (podatku) podlega kwota do 53 000 zł a jej rozlicznie może zostać wykonane w ciągu 6 kolejnych lat. Dzięki połączeniu aktualnych dofinansowań oraz ulgi termomodernizacyjnej jesteśmy w stanie osiągnąć łączną wartość nawet 50% wartości inwestycji.

Znacznie obniżasz
koszta instalacji

Suma dofinansowania instalacji fotowoltaicznej oraz ulgi termomodernizacyjnej pokryje nawet 50% wartości instalacji

Wartość dofinansowania
rozliczysz w PIT

Wartość dofinansowania obniża Twój wykazywany w PIT dochód

Ograniczasz wydatki początkowe

Rozkładając instalację na raty 0% nie potrzebujesz gotówki by posiadać instalację fotowoltaiczną

Brak formalności
po Twojej stronie!

Wszelkie formalności związane z uruchomieniem abonamentu oraz otrzymaniem dofinansowania załatwimy za Ciebie

Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania do Inwestycji!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji.

Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 3000 zł oraz ulgi termomodernizacyjnej. Zyskaj nawet do 53 000 zł - już dziś!

Co mówią o nas nasi klienci

W GreenMAX stawiamy na dobro rodziny. Naszą ofertę tworzymy głównie z myślą o kliencie indywidualnym. Odpowiednio dobrany, wysokojakościowy sprzęt gwarantuje bezawaryjne działanie instalacji przez cały okres jego użytkowania. Dziekujemy za zaufanie.

POMPY CIEPŁA TO POCZĄTEK LEPSZEGO ŻYCIA z GREENMAX

Montaż pomp ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i zadbać o środowisko, w którym żyjemy – i to przez wiele lat.

Bezpłatna wycena, bez zobowiązań!
Wystarczy jeden telefon, by zrobić krok do lepszej energii, z greenmax pompy ciepła nie są drogie.
POMPA CIEPŁA Warszawa

Zastanawiasz się, czy pomp ciepła jest dla Ciebie?

Udowadniamy, że pomp ciepła jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego. Pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie do pomp ciepła oraz uniezależnić się od lokalnej sieci dystrybucji. W ramach współpracy z GREENMAX możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnych form finansowania.

Montaż pomp ciepła

POMPY CIEPŁA to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. Inwestowanie w odnawialne źródła energii – to ma sens, a dostępne jest dla każdego: przeznaczona dla właścicieli domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz i firm. Decydując się na zakup i montaż instalacji pompy ciepła, decydujecie się Państwo na korzystanie z darmowego źródła energii elektrycznej.

Mieszkańcy województwa mazowieckiego, których interesuje fotowoltaika, mogą skorzystać z usług dobrej, sprawdzonej firmy, jaką jest GREENMAX. Montaż pomp ciepła, które projektujemy i montujemy działają niezawodnie i wydajnie przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym konsultantem!

KORZYŚCI Z POSIADANIA POMPY CIEPŁA


Pompa ciepła jest alternatywą dla popularnego ogrzewania gazowego, elektrycznego oraz olejowego. Przy bardzo niskich kosztach eksploatacji pompa dostarcza proporcjonalnie dużo ciepła (na 1 kWh zużytej energii elektrycznej dostarczanych jest 4 kWh ciepła). Atrakcyjna cena jest zasadniczym elementem decydującym o wyborze tego sposobu ogrzewania.

Wykorzystywanie pomp ciepła jest jedną z form dbania o środowisko, a także inwestycją w odnawialne źródła energii. Wraz z rosnącym zainteresowaniem pompami ciepła zmniejszają się ponoszone koszty. Pompy ciepła doskonale sprawdzą się tam, gdzie znajdują się przyłącza energetyczne, a nie ma przyłącza do sieci gazowej.

Funkcja chłodzenia (klimatyzator)

Pompa ciepła utrzymuje komfortową temperaturę w okresie letnim.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Doskonale dopasowana i wydajnie sterowana instalacja grzewcza zapewni pełny komfort.

Dofinansowanie "Czyste Powietrze"

Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Gwarancja i skuteczność

Dzięki zamontowaniu Pompy Ciepła przez Naszą ekipę otrzymasz dodatkowe 3 lata gwarancji

ThermaV_R410A_Split
POMPY CIEPŁA Warszawa

Profesjonalne POMPY CIEPŁA – województwo Mazowieckie

Naszym klientom oferujemy usługi, które nacechowane są najwyższym standardem jakości. Zadbaliśmy oto, by nasz zespół składał się tylko z doświadczonych specjalistów, posiadający odpowiednią wiedzę i kwalifikację. Z branżą OZE łączy nas wieloletnia znajomość. Jako firma montująca Montaż pomp ciepła jesteśmy w stanie zapewnić Państwa i zagwarantować kompleksową i profesjonalną obsługę, oraz bezproblemowy montaż.

POMPY CIEPŁA Mazowieckie

Stosowane przez nas komponenty charakteryzują się maksymalną sprawnością, szeroką funkcjonalnością i wysoką odpornością.

Montaż pomp ciepła zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Prąd stały przepływający przez falownik (inwerter) zostaje zamieniony na prąd zmienny, gotowy do użycia.

Z tak przetworzonego prądu korzystamy na bieżąco w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym. Energia elektryczna, która nie została wykorzystana, jest magazynowana w sieci, z której korzystamy w dni z ograniczoną produkcją prądu z instalacji, czyli głównie jesienią i zimą. .

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i realizowanych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym Odbiorcom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji. Bez wątpienia sprostamy wyzwaniom, jakie stawia przed nami nie tylko Kontrahent, ale również jego firma oraz cały współczesny rynek. Niestraszne nam zarówno tradycyjne jak i nowoczesne projekty. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie produkty, przy użyciu wysokojakościowych materiałów dodatkowych. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, uzupełniając aktualną wiedzę o wszystkie tajniki branży pomp ciepła.

Rozwijamy się równie szybko, co branża, w której działamy. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom, to przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, a zarazem użyteczne, w pełni bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązania fotowoltaiczne. Na wszystkie dystrybuowane przez firmę GREENMAX produkty nasi Kontrahenci otrzymują najdłuższą możliwą gwarancję – nawet 30 lat. Jesteśmy całkowicie przekonani, że jakość naszych realizacji przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Instalacja fotowoltaiczna to spektrum korzyści

Pobierz nasz informator i przekonaj się sam!

Jak sprawić, by ogrzewanie domu było niemal bezkosztowe?

Budynki ogrzewane pompami ciepła nie wytwarzają toksycznych dla zdrowia oraz środowiska spalin, a jednocześnie doskonale współgrają z fotowoltaiką. Pompy ciepła wykorzystują znacznie więcej energii elektrycznej niżeli np. kotły na paliwo stałe.

Idealnym rozwiązaniem jest dopełnienie układu instalacją PV, której zadaniem jest doprowadzenie potrzebnej energii. Montaż pomp ciepła znajdujące się na gruncie bądź dachu produkują oraz doprowadzają wytworzoną energię wprost do zasilenia sprężarki, która miesci się w pompach ciepła.

Zacznij już teraz

Jak wygląda współpraca z GREENMAX?

Wieloletnie doświadczenie i setki klientów, to uczyniło nas specjalistą w tej branży.

01.

Audyt

Podczas bezpłatnej konsultacji nasz doradca przygotuje ofertę, a także wyceni instalację.

02.

Umowa

Gdy wszystko jest już jasne i postanowione, możemy podpisać umowę.

03.

Projekt

Projektujemy instalację fotowoltaiczną dopasowaną do Twoich potrzeb.

04.

Montaż

Nasz zespół wykona profesjonalny i sprawny montaż Twojej instalacji.

Montaż pomp ciepła
w województwie mazowieckim

Darmowy montaż instalacji

W biznesie liczy się przede wszystkim pewność, Naszym klientom gwarantujemy szybki, dokładny i bezpieczny montaż paneli w cenie instalacji pomp ciepła.

Pompy ciepła w abonamencie

Klienci GreenMax którzy skorzystają z oferty abonamentu otrzymują elastyczny, w pełni zindywidualizowany pakiet, dostosowany bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji, w ratach 0% nawet do 120 miesięcy.

GreenMAX w zgodzie z naturą!

Wytwarzanie energii elektrycznej dobre dla środowiska naturalnego

Właściwie dobrana i zaprojektowana pomp ciepła, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie. Dzięki własnej elektrowni słonecznej, koszta poniesione na zakup pomp ciepła, zwrócą się w bardzo krótkim czasie. Biorąc pod uwagę rosnące ceny prądu, takie rozwiązanie to inwestycja w stabilizacje kosztów związanych z energią. Zdobądź niezależność energetyczną i przyczyń się do ochrony środowiska, zapominając o rachunku za prąd.

fotowoltaika-moc

Fotowoltaika najwyższej mocy

Zasadą działania instalacji pomp ciepła jest pozyskanie energii słonecznej i zamiana jej w energię elektryczną.

pompa-cipela

Wydajne pompy ciepła

Pompa ciepła pobiera ciepło z powietrza i przekazuje energię do domu w postaci ciepła, lub chłodzenia pomieszczenia.


dom-przyjazny-srodowisku
Pompa ciepła pozwoli Ci na samowystarczalną niezależność energetyczną Twojego goposdarstwa domowego. Odpowiednio dobrana do Twoich potrzeb zmiejsza koszta związane z korzystaniem z prądu z sieci miejskiej, tym samym nadmiar energii możesz przeznaczyć na np. ogrzewanie budynku, co przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń, pomoże Ci w sposób bezemisyjny i bezkosztowny pokryć zapotrzebowanie energetyczne.

Odkryj nowy poziom komfortu
wybierz GreenMAX

Dofinansowanie instalacji

Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności, celem uzyskania dofiansowania do Twojej instalacji.

Dowiedz się wiecej

Zrealizowane projekty

Od 2016 roku wykonaliśmy ponad 25 000 instalacji usług OZE, zobacz nasze realizacje.

Dowiedz się wiecej

Usługi w ratach 0%

Oferujemy Państwu finansowanie naszych produktów w ratach 0%, nie wymagamy wkładu własnego!

Dowiedz się wiecej

Program lojalnościowy

Odbierz 500zł za każde polecenie nas swoim znajomym. Zobacz szczegóły promocji.

Dowiedz się wiecej