• Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  • (22) 487 55 27
  • ul. Warszawska 164, 05-084 Latchorzew

GREEN MAX

Fotowoltaika dla
TWOJEJ FIRMY

Chcesz ograniczyć wydatki na prąd?
Wykorzystaj energię słoneczną z nami to możliwe!

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

GREEN MAX

Działamy na terenie
całego kraju

Realizowane przez nas inwestycje cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pomagamy wybrać optymalne miejsce realizacji inwestycji, a także załatwić możliwie najwyższe dofinansowanie.

Zostaw swoje dane, oddzownimy do Ciebie!

MAXymalna oferta dla FIRM I BIZNESU

Po pierwsze: ekologia

W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, stowarzyszenia i grupy ponadnarodowe kładą szczególny nacisk na szeroko pojętą ekologię. Firmy działające w synergii ze środowiskiem mogą liczyć na dodatkowe dofinansowania i przychylność ze strony rządu. Prezentowane przez nas systemy fotowoltaiczne bazują wyłącznie na odnawialnych źródłach energii, nie emitują zatem do atmosfery żadnych szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Decydując się na zieloną energię, firma poszerza świadomość ekologiczną swoich pracowników oraz bliskiego i dalszego otoczenia, budując jednocześnie swój wizerunek jako postępowej, nowoczesnej i świadomej aktualnej sytuacji na świecie jednostki.

LAT NA RYNKU FOTOWOLTAIKI

Po drugie: niezalezność

Niestabilność na międzynarodowych rynkach energetycznych sprawia, że coraz więcej firm poszukuje sprawdzonych, bezpiecznych rozwiązań, gwarantujących im niczym niezakłóconą ciągłość pracy.

Nawet krótkotrwałe braki klasycznego zasilania mogą doprowadzić do poważnych strat natury finansowej. Elektrownie fotowoltaiczne dla biznesu niwelują koszty energii, a także mają wyraźny wpływ na realne oszczędności firmy. Odpowiednio dobrane systemy fotowoltaiczne gwarantują swojego rodzaju niezależność energetyczną.

Po trzecie: jakość

Rozwiązania oferowane przez GreenMax charakteryzują się maksymalną jakością.

Solidne, wytrzymałe i odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych, doskonale sprawdzą się nawet w szczególnie trudnych warunkach pracy. Decydując się na instalacje fotowoltaiczne, mamy możliwość wykorzystywania generowanej przez nie energii nie tylko doraźnie, ale również na bieżąco – zaspokajając aktualne potrzeby firmy.

48576

Realizacji zleceń

43267

Zadowolonych klientów

83

Ekipy monterskie

142

Wygrane przetargi

Fotowoltaika dla biznesu

Fotowoltaika dla biznesu zrzesza starannie wyselekcjonowane rozwiązania, dedykowane zarówno małym, średnim jak i dużym przedsiębiorstwom.


  • Wysokojakościowe instalacje przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom Biznesowym – jednostkom, dla których liczy się jakość, funkcjonalność, wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania.

  • GreenMax oferuje swoim Odbiorcom niezawodne systemy, stworzone na bazie odpowiednio dobranych, solidnych komponentów, z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

Gdy zdecydujesz się na współpracę

Zdobędziesz niezależność energetyczną i przyczyniasz się do ochrony środowiska.Skutecznie organizujemy finansowanie na fotowoltaikę oraz dofinansowania!

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną. Klientom Biznesowym oraz Rolnikom zapewniamy wsparcie w organizacji dogodnego finansowania inwestycji. Zainwestuj w ZIELONĄ ENERGIĘ i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd.

Skorzystaj z dofinansowania „Mój Prąd” do 5000 zł oraz
ulgi termomodernizacyjnej do 53 000 zł już dziś!


Sukces w zasięgu Twojej ręki

Zobacz wykonane przez nas Instalacje Fotowoltaiczne

GreenMAX

Zobacz również

  • GreenMAX - montaż instalacji w cenie

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej w cenie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej
  • GreenMAX - fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltainka w abonamencie

Kilka słów wprowadzających do tematu i zachęcających klienta do sprawdzenia tej opcji

Dowiedź się więcej